پرسپولیس برایم یک سوپرایز بود

پرسپولیس برایم یک سوپرایز بود


ترابی: پرسپولیس برایم یک سوپرایز بود

ورزش > لیگ برتر – مهدی ترابی به آرزوی دوران کودکی خود رسید و از نیم فصل دوم لیگ هجدهم می‌تواند پیراهن سرخپوشان را به تن کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او بعد از قطعی شدن حضورش در پرسپولیس گفت: «بله، من از دوران کودکی، پرسپولیسی بودم و چند سال قبل که در ایران کسی مرا نمی شناخت نیز، همه همبازیانم این موضوع را می دانستند. امروز هم فیلم بازی نمی کنم که بگویم چون با پرسپولیس قرارداد بستم، از بچگی پرسپولیسی بودم. می توانید این موضوع را از بچه محل هایم در کرج بپرسید. رسیدن به پیراهن پرسپولیس برایم یک سوپرایز بزرگ بود و امیدوارم هر چه زودتر دوران محرومیت این باشگاه به اتمام برسد و بتوانم برای تیم جدیدم بازی کنم اما تا قبل از آن، در نیم فصل اول برای سایپا توپ می زنم.»

این بازیکن ادامه داد: «در جام جهانی 2018 روسیه انگیزه های مان را نشان دادیم. من بازی نکردم اما تک تک بازیکنان پشت هم بودند و اتحاد بزرگی را تشکیل دادیم. ما در کنار هم توانستیم یک اتفاق بزرگ را رقم بزنیم و قلب بازیکنی که بازی می کرد با بازیکنی که روی نیمکت نشسته بود، یکرنگ  بود. انشالله با وجود انرژی که از مردم گرفتیم، بتوانیم در جام ملت های آسیا بدرخشیم و قهرمانی به دست بیاوریم تا شاید با این کار، مردم را خوشحال و شاد کنیم. در جام جهانی هم اگر بدشانسی نمی آوردیم، به مرحله بعدی می رفتیم و شرایط عوض می شد اما دیگر نمی توان به گذشته برگشت.» 


251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *