تا کمر برای مردم خم می‌شوم اما کسی که به ناموسم توهین می‌کند، جوابش را می‌دهم

تا کمر برای مردم خم می‌شوم اما کسی که به ناموسم توهین می‌کند، جوابش را می‌دهم


خداداد عزیزی: تا کمر برای مردم خم می‌شوم اما کسی که به ناموسم توهین می‌کند، جوابش را می‌دهم

ورزش > لیگ برتر – خداداد عزیزی گفت: آمده‌ام کار فوتبالی انجام بدهم. نیامده‌ام که به ناموسم فحش بدهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خداداد عزیزی سرمربی سپیدرود رشت كه این هفته با تماشاگران تیمش درگیر شده بود در گفت و گوی تلفنی با عادل فردوسی پور در برنامه نود، درباره حاشیه های تیمش گفت: برای من نظر همه مردم مهم است نه یك تعداد تماشاگر كه از دقیقه 20 شعار می‌دهند. آقایی كه می‌گوید خداداد توهین كرده، شما توهین كرده ای كه من جواب داده ام. من تا كمر برای مردم خم می‌شوم اما كسی كه به ناموس من توهین می‌كند، جوابش را می‌دهم.
خداداد عزیزی از عادل پرسید: اگر یك توهینی به شما بكنند چه كار می كنی؟ كه عادل در جواب گفت: خیلی خیلی ناراحت می‌شوم اما واكنش نشان نمی‌دهم. بعید می دانم آن واكنش ها را داشته باشم. خداداد هم گفت: بعید می‌دانی چون این اتفاق برایت نیفتاده است.
سرمربی سپیدرود در ادامه گفت: من به كسی توهین كردم كه به من توهین كرده است. من آمده ام كار فوتبالی انجام بدهم. نیامده ام به ناموسم فحش بدهند. بگذارید 5 تا بازی بگذرد، همان طور كه پارسال 5 تا بازی را باختید. از من انتظار معجزه دارید؟ من به كسی روی سكوها پول نمی‌دهم. فقط كارم را انجام می‌دهم.
خداداد درمورد اخراج حسین كعبی گفت: به خاطر مشكلات فنی از ایشان خواستیم در اختیار باشگاه باشد. حالا آقای فردوسی پور، شما كه خیلی صبور هستی، یك كلاس بگذار ما در كلاست شركت كنیم!
43 43

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *