خط و نشان لوسیانو برای علی علیپور

خط و نشان لوسیانو برای علی علیپور


خط و نشان لوسیانو برای علی علیپور

ورزش > لیگ برتر – لوسیانو پریرا مهاجم این فصل فولاد خوزستان به دنبال آن است تا مثل لیگ قبلی، روند گلزنی هایش را ادامه داده و در جدول آقای گل ها، جایی برای خود دست و پا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛این بازیکن قبل از دیدار عصر جمعه مقابل پرسپولیس گفت: «ما باید به مصاف بهترین تیم ایران برویم و این موضوع کارمان را سخت می کند. البته در دیدار هفته اول موفق شدیم پارس جنوبی را شکست بدهیم و سه امتیاز مهم را بگیریم اما در این بازی، در تهران به دنبال یک برد دیگر هستیم.»

لوسیانو اضافه کرد: «من از نظر ذهنی، آمادگی آن را دارم تا به دنبال گلزنی باشم و خودم را در تیم جدیدم ثابت کنم. در فولاد خوزستان، همه بازیکنان در فرم خوبی قرار دارند و توانایی های شان کاملا مشخص است. در کنار هم، این قدرت را داریم که در تهران از پرسپولیس امتیاز بگیریم و دروازه این تیم را باز کنیم. انگیزه های من هم بیشتر است تا برای تیمم گل بزنم و رقابت برای آقای گلی را از همین هفته شروع کنم.» این بازیکن در نهایت گفت: «همیشه در تیم هایی بازی کرده ام که هواداران زیادی داشته اند.فصل قبل بازیکن صنعت نفت آبادان بودم و در این فصل برای فولاد بازی می کنم پس به همین خاطر از حضور هواداران پرسپولیس استقبال خواهم کرد. تیم خوبی داریم و این فصل می خواهیم کارهای بزرگی را با حمایت هواداران مان انجام بدهیم.»

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *