محرومیت مسلمان و کعبی برای کدامیک از این شایعات؟

محرومیت مسلمان و کعبی برای کدامیک از این شایعات؟


محرومیت مسلمان و کعبی برای کدامیک از این شایعات؟

اول تفهیم اتهام‌شان می کردید بعد بمب خبری می ترکاندید!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ همه چیز از خبر فارس آغاز شد. در تاریکی هوای شنبه سیزدهم مرداد وقتی این خبرگزاری از محرومیت مسلمان و حسین کعبی نوشت، همه می خواستند بدانند چه شده است. حسین کعبی در این باره گفته: «من هیچ کار غیر اخلاقی نداشتم . این انگ ها به من نمی چسبد. اگر مشکل تتو است که خیلی از بازیکنان دیگر هم دارند. نمی فهمم این چه حکمی است که داده اند.»

درباره او البته پیشتر و در فصل قبل بارها تذکر به مدل موها و خالکوبی هایش هم داده شده بود. مسئله اگر این ها بود که چنین حکمی صادر کردن به یک فاجعه می مانست. محسن مسلمان هم سعی کرد خیلی شوکه بگوید از خود خبرنگاران خبر محرومیت را شنیده و برایش عجیب است.

باشگاه ذوب آهن هم اصرار داشت حکمی دریافت نکرده و خودشان مانده اند این خبر از کجا رسیده چون از آخرین بازی مسلمان در لیگ دو روز هم نمی گذشت . 

اصلا اگر حکمی برای یک پرونده قدیمی بوده چرا بعد از بازی با استقلال اعلام شده . چرا حکم را در زمان پیش فصل اعلام نکردند که این بازیکن قرارداد نتواند ببندد؟

همه این ها پرسش هایی بود که به وجود می آمد اما تورک خیلی مبهم سخن گفت تا چالش ها بیشتر شود. او تنها گفت: «به خاطر مدل مو یا خالکوبی محروم نشدند. در دو سه روز آینده در این باره اطلاع رسانی می کنیم.»

این جمله برای شروع شایعات جدید یک نقطه آغاز بود. از اتهاماتی که به خارج از مستطیل سبز انجام می گرفتند و حسین کعبی خیلی جدی درباره مشکلات اخلاقی تکذیب شان کرده بود و خواسته بود اصلا در این باره اقلا اخلاق رعایت شود تا بحث های همیشه باز درباره شرط بندی و گمانه هایی که اگر واقعیت هم می داشتند، نیازی به این شکل حکم موقت برای شان نبود. 

روایت دیگر درباره خبر بازداشت چند فوتبالیست بود. حرف هایی که همه به سال قبل بر می گشت. در این بین گفته شد آنها جرایم مربوط به احکام کمیته اخلاق سال قبل شان را نپرداخته اند.

شایعاتی که همه و همه تنها ابهام ها درباره لیگ را بیشتر می کند. کمیته اخلاق بی تردید بر اساس ماهیت ذاتی باید قبل از هر چیز حافظ آبرو و اعتبار افراد باشد و حالا باید دید با این همه ابهام به وجود آمده آیا آنها رسالت شان را به درستی انجام داده اند. آیا نمی شد بدون دمیدن در بوق و کرنا ، به قطعیت رسید و بعد اگر تخلف بزرگی انجام شده بود ، متخلفین را محروم کرد؟

این ها پرسشی است که ابتدا باید منتظر ماند جرم بازیکنان محروم شده اعلام شود و طوری کار را پیش نبرد که این همه حرف و حدیث را ایجاد کند.

 

41258

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *