محرومیت مسلمان و کعبی ربطی به خالکوبی و قلیان ندارد/ حالا بعدا اعلام می‌کنیم اصل ماجرا را!

محرومیت مسلمان و کعبی ربطی به خالکوبی و قلیان ندارد/ حالا بعدا اعلام می‌کنیم اصل ماجرا را!


تورک: محرومیت مسلمان و کعبی ربطی به خالکوبی و قلیان ندارد/ حالا بعدا اعلام می‌کنیم اصل ماجرا را!

ساعتی قبل خبرگزاری فارس در خبری اعلام کرد محسن مسلمان و حسین کعبی با دستور کمیته اخلاق از هرگونه فعالیت های فوتبالی تا اطلاع ثانوی محروم شده اند اما اطلاعاتی درباره این محرومیت ارائه نکرد.

بعد از انتشار این خبر شایعات زیادی مطرح شد و تعبیرهای مختلفی از دلایل محرومیت بازیکنان ذوب آهن و سپیدرود رشت انجام شد.

به همین خاطر با مرتضی تورک رییس کمیته اخلاق تماس گرفتیم که او به صورت سر بسته و کوتاه در این خصوص صحبت کرد. تورک به خبرنگار “ورزش سه” گفت: «این یک دستور موقت است که تا اطلاع ثانوی این دو بازیکن حق انجام فعالیت های ورزشی ندارند. انشاالله در آینده درباره این موضوع اطلاع رسانی می کنیم.»

از او پرسیدیم که آیا این محرومیت ربطی به خالکوبی های آنها دارد که پاسخ داد: «خیر، همانطور که گفتم بعدا در این باره اطلاع رسانی می کنیم.»

با توجه به شایعاتی که درباره شرط بندی پیرامون آنها مطرح شده از تورک در این خصوص سوال کردیم که این پاسخ را شنیدیم: «اجازه بدهید چند روز دیگر همه چیز را اطلاع رسانی می کنیم. فقط می گویم این به دلیل تخلفات دو بازیکن در گذشته است و دستور موقت را به همین خاطر صادر کردیم.»

اینطور که از شواهد پیدااست مسئولان کمیته اخلاق فعلا نمی خواهند اطلاعاتی درباره پرونده محرومیت محسن مسلمان و حسین کعبی ارائه دهند. باید منتظر ماند و دید بعد از جلساتی که این دو بازیکن در کمیته اخلاق خواهند داشت چه اطلاعاتی بیرون می آید و چه اتفاقاتی پیرامون آنها رخ می دهد.

4141

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *