ادعای علی پروین:پرسپولیس هم قهرمان لیگ می‌شود هم فینالیست آسیا!

ادعای علی پروین:پرسپولیس هم قهرمان لیگ می‌شود هم فینالیست آسیا!


ادعای علی پروین:پرسپولیس هم قهرمان لیگ می‌شود هم فینالیست آسیا!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علی پروین و یک پیش بینی که قند را در دل هواداران پرسپولیس آب می کند.او گفته که پرسپولیس هم می تواند قهرمان لیگ برتر شود و هم قهرمان آسیا.سال هاست که تیمی از ایران به این عنوان نرسیده است و امسال هم پرسپولیس با شگست الدحیل شانس بالایی برای رسیدن به فینال دارد.مصاحبه علی پروین را در زیر می خوانید:

*علی آقا! پیروزی پرسپولیس مقابل الدحیل را دیدید؟

بله، لذت بردیم. کیف کردم. تبریک به برانکو و شاگردانش که خیلی خوب بازی کردند. عالی بازی کردند به خصوص نیمه دوم که دل یک ملتی شاد شد.

*فکرش را می کردید در نیمه دوم، پرسپولیس صعود کند و آن اتفاقات رخ بدهد؟

قبل از بازی می دانستم که پرسپولیس صعود می کند اما وقتی از الدحیل گل خورد، کارش سخت شد و تقریبا همه ناامید شدند، خدا خواست که بچه ها به بازی برگشتند. ما که خوشحال شدیم.

*به نظر شما بهترین بازیکن چه کسی بود؟

همه خوب بودند و فراتر از انتظار ظاهر شدند. دست همه شان درد نکند. منشا، بشار، نوراللهی، عالیشاه، علیپور، بیرانوند، سیدجلال و… همگی شان عالی بازی کردند.

*البته تماشاگران هم سنگ تمام گذاشتند!

بله آن که اصلا قابل بحث نیست. تماشاگر نبود، پرسپولیس هیچ شانسی نداشت. من که لذت بردم وقتی دیدم این تماشاگر به مدت بیش از 90 دقیقه پرسپولیس را حمایت کرد. اصلا پرسپولیس و استقلال اگر این تماشاگران را نداشته باشند، یک تیم کاملا معمولی هستند. دم همه هواداران گرم، گل کاشتند.

*از حالا به بعد فکر می کنید چه اتفاقی رخ می دهد؟

به عقیده من پرسپولیس شانس دارد که السد را هم در ورزشگاه آزادی شکست بدهد. البته السد تیم خوب و استخوانداری است اما بازی برگشت در تهران است و از طرف دیگر، استقلال با بازی خوبی که جلوی السد داشت، نشان داد این تیم هم نقطه ضعف های زیادی دارد. انشالله پرسپولیسی ها بتوانند آنها هم به فینال برسند.

*حرف استقلال شد، فکر می کنید چرا استقلال نتوانست به نیمه نهایی برود؟

چه بگویم، آنها مربی خوبی دارند اما بدشانسی هم آوردند. اگر در تهران یک گل کمتر می خوردند و در قطر، روزبه چشمی اخراج نمی شد، قطعا استقلال هم صعود می کرد. آنها در بازی برگشت، خیلی خوب و قدرتمند نشان دادند اما سخت است با 9 بازیکن مقابل تیمی با آن همه ستاره آن هم در قطر بازی کنی و به دنبال صعود باشی.

*می توانید قهرمان لیگ را پیش بینی کنید؟

الان پرسپولیس مشکل دارد اما در نیم فصل دوم، جدا از این بازیکنانی که مانده اند، 5، 6 نفر دیگر هم به تیم اضافه خواهند شد و پرسپولیس بتواند حدود 30 امتیاز تا نیم فصل بگیرد، در نیم فصل دوم توانایی کسب قهرمانی را دارد. البته امسال تراکتورسازی، سپاهان، استقلال و چند تیم دیگر هم خیلی خوب شده اند اما فکر می کنم شانس قهرمانی پرسپولیس بالاست.

*علی آقا! در این شب های ماه محرم، سرتان حسابی شلوغ بود!

بله خدا خواست و یکبار دیگر این عزت را به ما داد که میزبان مردم و عزاداری حسینی باشیم. مشکلات برای همه بیشتر شده اما خدا را شکر که توانستیم هیات را امسال هم برپا کنیم. مثل همه سال ها، هم عزاداران زیادی به هیات آمدند و هم مهمانان بیشتری داشتیم؛ چند مربی و چند پیشکسوت و بازیکن آمدند و لطف کردند. امیدوارم همه ما از این روزهای عزیز، بیشتری فیض را برده باشیم.

*در این دید و بازدیدها، صحبتی از پرسپولیس و تیم ملی و اختلافاتی که بین مربیان این دو تیم است، مطرح نشد؟

بالاخره هر کسی، یک نظری دارد. اگر بحثی هم می شود، فوتبالی است نه روی مسائل دیگر. بحث هایی بود و خیلی ها به من می گفتند چرا سیدجلال به تیم ملی دعوت نمی شود. من البته جواب درست و حسابی نداشتم اما واقعا برای خودم هم سوال است بازیکنی با این کیفیت را چرا خارج از لیست تیم ملی قرار می دهند. به هر حال به خاطر مصلحت فوتبال ایران امیدوارم هر مشکلی که هست، هر چه زودتر حل شود. حیف است پرسپولیس که با این کیفیت بازی می کند، فقط یک نماینده در تیم ملی داشته باشد. تیم ملی همیشه نیازمند به باشگاه های داخلی است و انشالله که هر مشکلی وجود دارد، حل شود.

 

251 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *