انتظارات از تیم ملی بالاست/ همه می‌خواهند قهرمان جام ملت‌ها شوند

انتظارات از تیم ملی بالاست/ همه می‌خواهند قهرمان جام ملت‌ها شوند


امید ابراهیمی: انتظارات از تیم ملی بالاست/ همه می‌خواهند قهرمان جام ملت‌ها شوند

ورزش > فوتبال ملی – هافبک تیم ملی فوتبال گفت: انتظارات از تیم ملی بالاست، اما ان‌شاءالله با پشتکار بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: بعد از جام جهانی، این کمپ تمرینی اول تیم ملی است تا عملکرد خوبی در جام ملت‌ها داشته باشیم. ان‌شاءالله تیم تکمیل می‌شود و با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده برای جام ملت‌ها آماده می‌شویم.
وی افزود: ان‌شاءالله بتوانیم با تلاش کادر فنی و همت بازیکنان بتوانیم نتایج خوبی در جام ملت‌ها کسب کنیم و اتفاقات خوبی برای تیم ملی در این مسابقات بیفتد.
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و امکاناتی که برای این موفقیت نیاز داریم،‌ گفت: امکانات و بازی‌های تدارکاتی که قبل از جام جهانی بود، شاید به اندازه تیم‌های دیگر نبود، اما با غیرت و همت بچه‌ها توانستیم عملکرد خوبی داشتیم. الان هم ان‌شاءالله مسئولان همت کنند و امکانات و بازی‌های خوبی تدارک دیده شود تا بچه‌ها با تمرکز بتوانند کارشان را انجام دهند و بتوانند عملکرد خوبی داشته باشد تا مردم خوشحال شوند.
ابراهیمی در واکنش به اینکه تیم‌های دیگر مانند ژاپن و کره هم برای قهرمانی به جام ملت‌ها می‌آیند،‌ گفت: صددرصد همین طور است، در فوتبال بازی آسان نداریم به خصوص در جام ملت‌ها و جام جهانی همه می آیند که بهترین عملکرد را داشته باشند، انتظارات هم از تیم ملی بالاست، اما ان‌شاءالله با پشتکار بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.
43 43

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *