این پرفسورها را از کجا به استقلال و پرسپولیس آورده‌اید؟

این پرفسورها را از کجا به استقلال و پرسپولیس آورده‌اید؟


این پرفسورها را از کجا به استقلال و پرسپولیس آورده‌اید؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ملکی که عضو ارشد هیات مدیره استقلال است، واقعا مشخص نیست در یک سال و اندی اخیر دقیقا چه کرده است برای استقلال. در مسائل مالی که حوزه تخصصی اوست، افتخاری اخیرا گفته بود به کمک او قراردادی 53 میلیاردی بسته شده اما اوضاع مالی تیم این رقم را با تشکیک مواجه می کند ولی آنچه درباره او عیان بوده ، ماجرای دعواهای مربوط به برنامه 90 و علیرضا منصوریان و سایر اتفاقات بود که سال قبل به بحرانی بزرگ بدل شد.

درباره ماجرای سوپرجام هم که گفته شده او کسی بوده که به عنوان نماینده تام الاختیار تیم چیزی گفته تا سندی باشد برای اینکه استقلال را بازنده دربی برگزار نشده، آن هم 48 ساعت قبل از مسابقه اعلام کنند.

حالا ویدئوی منتشر شده از حرف های ملکی در برنامه شبکه خبر درباره اینکه استقلال و پرسپولیس از تیم های بزرگ دنیا هم مهم تر هستند چون مثلا بارسلونا فقط در بارسلونا (بارسلون منظور استاد است ) بارسلوناست و وقتی برود مایورکا دیگر بارسلونا نیست!

غیر از ایرادهای قواعدی که در ساختار جمله اش وجود دارد، یک نکته مهم در خود دارد. اینکه دوستان واقعا بعد از دو سال حتی فوتبال را نمی شناسند که این قدر شعاری سخن می گویند. 

اینکه قیاس های اشتباه می کنند ، جملات سخت به کار می برند و خودشان هم نمی دانند دقیقا چه می گویند ، برای برانگیخته کردن احساسات هواداران است اما به خوبی نشان می دهند که فوتبال را نمی شناسند . 

بالاخره در هر دوره ای مسئولان پست گرفته در ورزش کشور از این دست بزرگواران زیاد به ورزش می آورند. این بار قرعه به نام آقای ملکی افتاده که از مدیران بانکی است. راستی واقعا نظام بانکی را هم همینگونه اداره می کنید دوست بزرگوار؟

41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *