با احترام برای حریف، ۳ امتیاز دربی را می‌خواهیم

با احترام برای حریف، ۳ امتیاز دربی را می‌خواهیم


وریا غفوری: با احترام برای حریف، ۳ امتیاز دربی را می‌خواهیم

روزنامه خبرورزشی نوشت: وریا غفوری فصل قبل یکی از بهترین‌های استقلال بود و در این فصل هم مقابل ذوب‌آهن چهره پرفروغی داشت و زننده ۲ گل تیمش بود، اما کلاً آماده به نظر نمی‌رسد. غفوری امیدوار است استقلال با پیروزی مقابل پرسپولیس مقدمات یک شروع شیرین دیگر را در لیگ رقم بزند.

روند نتیجه‌گیری استقلال در لیگ این فصل نگران‌کننده بوده، چرا؟
شروع بدی داشتیم و هواداران حق دارند ناراحت باشند، ولی به نظرم وضعیت تیم روز به روز بهتر خواهد شد. بالاخره در مقایسه با فصل قبل تغییراتی در تیم ایجاد شد و به مرور شرایط بهتر شده و از این به بعد بهتر هم خواهد شد.

عملکرد استقلال مقابل نساجی برایتان رضایتبخش بود؟
ما تیم برتر میدان بودیم و استقلال در خانه حریف از ابتدا تا انتها به دنبال بردن بود، ولی شرایط بد زمین چمن مصنوعی اجازه نداد درست و راحت کارمان را انجام بدهیم. ما دنبال ارائه بازی تک‌ضرب و هجومی بودیم، ولی در بخش‌هایی از زمین توپ پله می‌شد و کیفیت زمین باعث می‌شد توپ بالا و پایین بپرد. امیدوارم قائمشهر که دارای تیمی قدیمی و تماشاگرانی خوب و فوتبالی است صاحب یک زمین چمن خوب طبیعی شود.

انگار در همین مسابقه با احتیاط بازی می‌کردید؟
استقلال در خیلی از دقایق مسابقه سراسر حمله بود و مدافعان‌مان نزدیک خط وسط زمین بودند و دلیلی نداشت محتاط بازی کنیم.

به خاطر شهرآورد
هر بازی جای خودش را دارد. معتقدم بازیکنان استقلال در ۹۰ دقیقه مسابقه مقابل نساجی به پیروزی و کسب ۳ امتیاز همین بازی فکر می‌کردند، ولی نتوانستیم گل بزنیم. دفاع کردن بخش مهمی از یک فوتبال است و حریف در کار دفاعی کم‌اشتباه ظاهر شد.

بازی بعد‌تان با پرسپولیس است، استرس برای این بازی دارید؟
بازیکنان ما جای استرس، انگیزه دارند. این بازی برای همه تماشاگران و بازیکنان ۲ تیم اهمیت دارد. شرایط این ۹۰ دقیقه متفاوت از بازی‌های دیگر است. استقلال خواهان برد است و برای رسیدن به خواست خود همه تلاش‌مان را انجام می‌دهیم. برای حریف و تماشاگرانش احترام زیادی قائل هستیم و در عین حال ۳ امتیاز را می‌خواهیم.

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *