بدون شوت در چارچوب در استقلال!

بدون شوت در چارچوب در استقلال!


آمار باورنکردنی جانشین تیام: بدون شوت در چارچوب در استقلال!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، خاطرات خوش فصل قبل استقلالی‌ها از گل‌های مامه تیام باعث شد شفر برای انتخاب جانشین او، باز هم سراغ بازیکنی آفریقایی برود.

خرید جدید شفر از نظر ظاهری شبیه به تیام بود، ولی ال‌حاجی درون زمین هیچ شباهتی با مهاجم محبوب استقلالی‌ها نداشت. گرو در این فصل علاوه بر اینکه خودش نتوانسته هیچ گلی بزند، بازیکنان استقلال هم در حضور او موفق به گل زدن نشدند. ال‌حاجی گرو مقابل فولاد ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد که حاصل آن تساوی بدون گل دو تیم بود. در بازی با تراکتورسازی هم بازیکنان استقلال همه گل‌های‌شان را تا قبل از ورود گرو زدند. استقلال در آن مسابقه ۳ گل به تراکتورسازی زده بود، ولی از دقیقه ۵۳ که گرو وارد زمین شد، آبی‌ها در آن ۴۰ دقیقه دیگر گلی نزدند.

بازی رفت با السد هم گرو کامل بازی کرد. مسابقه‌ای که تنها گل استقلال روی اشتباه دروازه‌بان حریف به ثمر رسید و بازیکنان السد به اشتباه دروازه خودشان را باز کردند.

جالب است طبق آمار متریکا، ال‌حاجی گرو تا این مقطع از فصل حتی یک شوت در چارچوب هم نزد و عملکرد عجیبی رقم زده بود. اتفاقی که منجر شد در دربی هم بازی را از روی نیمکت شروع کند و به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود. ولی یک نیمه حضور در زمین هم برای اثبات توانایی گرو کافی نبود و ال‌حاجی گرو مقابل پرسپولیس هم نمایش ناامیدکننده‌ای داشت. مسابقه‌ای که باز هم استقلال در حضور او گل نزد تا آمار ال‌حاجی و استقلال بدتر هم شود.

256 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *