برانکو می‌خواست سیامک را نیمکت‌نشین کند

برانکو می‌خواست سیامک را نیمکت‌نشین کند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از مهم ترین سوالات ممکن در مورد دربی 88، ترکیب پرسپولیس قبل از شروع این بازی بود. سرخ‌پوشان پایتخت باید بین گادوین منشا، امید عالیشاه و سیامک نعمتی به همراه بشار رسن، یک کدام را برای حضور در زمین بازی انتخاب می کردند و این موضوع، کار برانکو و همکارانش را حسابی، سخت کرده بود.

با این حال برانکو انتخاب نهایی را انجام داد و عالیشاه را روی نیمکت نشاند تا به منشا بازی بدهد. در مجموع این دیدار نیز، منشا از سایر گزینه ها بهتر کار کرد.

اما برانکو در اواسط نیمه دوم از بازی دادن به نعمتی پشیمان شد و او را به بیرون از زمین منتقل کرد زیرا احساسش این بود که سیامک نتوانسته دستورات فنی را در زمین بازی انجام بدهد. نعمتی بیرون آمد و جای خود را به عالیشاه داد تا چند جابجایی تاکتیکی در سیستم بازی سرخ ها را شاهد باشیم. اما در لحظه این تعویض، برانکو نگذاشت سیامک به سرعت روی نیمکت رفته و سر جای خودش بنشیند بلکه همان کنار خط، دلیل تعویض این بازیکن را برایش توضیح داد.

اما بد نیست بدانید سرمربی سرخ‌پوشان اصلا نمی خواست به نعمتی بازی بدهد. قرار بود عالیشاه به عنوان بال چپ و بشار رسن بال راست بازی کنند ولی یک روز قبل از دربی، تصمیم خود را گرفت و بعد از تمرین صبح چهارشنبه به این نتیجه رسید که عالیشاه می تواند مهره جانشین بهتری نسبت به سیامک برای حضور در نیمه دوم باشد. البته سیامک نیز چندان آماده نشان نداد تا عصبانیت برانکو را در پی داشته باشد.

43257

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *