تاکید دوباره فتاحی/ظرفیت هواداران استقلال در دربی 90 درصد است؟

تاکید دوباره فتاحی/ظرفیت هواداران استقلال در دربی 90 درصد است؟


تاکید دوباره فتاحی/ظرفیت هواداران استقلال در دربی 90 درصد است؟

ورزش > لیگ برتر – سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید:«این حق استقلال است که در بازی رفت از میزبانی خود با 90 درصد هوادار استفاده کند و پرسپولیسی ها نیز حق دارند در بازی برگشت که میزبان خواهند بود، همین رویه را تکرار کنند.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ بار دیگر در مورد بلیت فروشی 90 به 10 برای میزبان یعنی استقلال در دربی تاکید داشت. فتاحی که یکی از جوان ترین عناصر تصمیم ساز در فوتبال ایران به شمار می رود، مسئولیت بلیت فروشی را به دوش مسئولان باشگاه استقلال گذاشته و در این مورد گفت: «تمام تلاش مان این است که بتوانیم فعالیت های مان را در یک کانال هماهنگ شده با باشگاه های استقلال و پرسپولیس پیش ببریم و برای اولین بار در تاریخ، قانون میزبانی با حضور 90 درصد هواداران را اجرا کنیم. اگر این قانون برای یک فصل به صورت فوق العاده اجرا شود، مطمئن باشید برای همیشه بین اهالی فوتبال جا می افتد و می توان روی آن حساب کرد.»
او افزود: «این حق استقلال است که در بازی رفت از میزبانی خود با 90 درصد هوادار استفاده کند و پرسپولیسی ها نیز حق دارند در بازی برگشت که میزبان خواهند بود، همین رویه را تکرار کنند. این کار، هم فوتبال را جذاب تر می کند و هم وضعیت میزبانی یک تیم را قانونی خواهد کرد. حرف ما یک کلام است و نمی خواهیم تصمیمی که گرفته ایم را تغییر بدهیم. خدا را شکر که رسانه ها نیز حامی این طرح هستند و مطمئنم هواداران هم از آن حمایت می کنند. فقط اجازه بدهید یکبار به خوبی و خوشی، این قانون را انجام دهیم و آن وقت نتایج مثبتش را خواهید دید.» فتاحی در نهایت گفت: «مدیران باشگاه استقلال نمی توانند سلب مسئولیت کرده و بلیت فروشی را برعهده نگیرند. آنها ماه ها پیگیر بلیت فروشی بودند و حالا که این امتیاز را به دست آورده اند، نباید از کنار آن به سادگی عبور کنند. امیدواریم همه با هم یک دربی عالی را پشت سر بگذاریم.»

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *