جدیدترین دعوای فتحی و فتاحی در نود این بار بر سر 90-10 دربی

جدیدترین دعوای فتحی و فتاحی در نود این بار بر سر 90-10 دربی


جدیدترین دعوای فتحی و فتاحی در نود این بار بر سر 90-10 دربی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بحث داغ نحوه حضور تماشاگران در استادیوم برای بازی دربی روز پنجشنبه سوژه برنامه نود بود که در همین راستا امیرحسین فتحی،مدیرعامل باشگاه استقلال و سعید فتاحی،رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ پشت خط تلفنی این برنامه آمدند و در خصوص این مسئله صحبت کردند.

فتحی در ابتدا گفت: متاسفانه آقای فتاحی مطالبی را اعلام کرده اند که دور از واقعیت است. بحث 90-10 یک بحث منطقی است که در فوتبال جهان وجود دارد. این پیشنهاد در شورای تامین مطرح شد و تمام اعضا بنا به دلایلی مثل عدم وجود زیرساخت و عدم امکان تفکیک طرفداران، با این پیشنهاد مخالفت کردند.

من اگر می خواستم پوپولیستی و عوام فریبانه برخورد کنم، باید هوادارم را تحریک می کردم که باید 90 درصد استادیوم در اختیار ما باشد اما آیا واقعا چنین امکانی وجود دارد؟ ما باید واقع بین باشیم.

سپس فتاحی وارد بحث شد و در پاسخ به مدیرعامل استقلال گفت: قانون 90-10 برای باشگاه ها است نه سازمان لیگ. در جلسه شورای تامین ما اعلام کردیم طبق قانون و به دلیل تصویب شورای امنیت ورزش باید این مسئله اجرا شود. اما مدیرعامل استقلال اعلام کرد که چون زیرساخت آماده نیست ما با 50-50 موافقیم. کدام زیرساخت آماده نیست؟ مگر در استادیوم پارس جنوبی و نساجی که تماشاگران به صورت 90-10 می نشینند زیرساخت آماده است؟ اصلا همه اعضای شورای تامین مخالف، آقای فتحی چرا به عنوان مدیرعامل استقلال از حق تیمش کوتاه آمد؟

فتحی در پایان گفت: نیروی انتظامی رسما اعلام کرد که ما امنیت شرایط 90-10 را تقبل نمی کنیم. این صحبت به چه معناست؟ اگر خون از دماغ کسی بیاید من به عنوان اولین نفر مسئول هستم.

 

 

254 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *