جشن اصلی بماند برای پایان فصل

جشن اصلی بماند برای پایان فصل


به‌ گزارش خبرآنلاین ‌و ‌به نقل از سایت وکرنیجی، لوکا مودریچ، در مراسم بهترین‌های فوتبال اروپا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و بالاتر از محمد صلاح و کریستیانو رونالدو قرار گرفت.

یکی از مربیان کروات که سابقه همکاری با مودریچ را دارد، برانکو ایوانکوویچ است. او در واکنش به این انتخاب گفت‌: من افتخار می‌کنم که جزئی از کسانی بودم که در دوران حرفه‌ای مودریچ با او کار کردم، آن هم در ابتدای بازی‌اش. به داشتن کسی مثل او که هدایتش را بر عهده داشتم افتخار می‌کنم. وقتی فهمیدم او بهترین بازیکن شد بلافاصله در اینستاگرام تبریک گفتم تا ایرانی‌ها ببینند چه اندازه خوشحال شدم. لوکا کاملا شایسته این افتخار بود و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال کشورش محسوب می‌شود. با این حال جشن اصلی باید در پایان فصل باشد. جایی که او در مراسم انتخاب بهترین‌های فیفا به توپ طلا برسد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه‌ ‌اضافه کرد: بهترین بازیکن جام جهانی نایب قهرمانی در این رقابت‌ها، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، بهترین هافبک چند سال اخیر و حالا بهترین بازیکن یوفا این همه افتخاراتی است که لوکا توانسته به دست بیاورد. می‌دانید او چرا بهترین بازیکن شد؟ چون برای پول نمی‌دود. پول انگیزه او نیست. بله. او در حال‌ حاضر پول زیادی به دست آورده که این پول نتیجه‌ تلاش او در این سال‌ها بوده است. او بازیکنی است که خود را فدای تیم می‌کند و الان که ۳۲ سال سن دارد هم همین طور کار می‌کند. برای همین است که او بهترین است. خیلی از بازیکنان وقتی اولین پول کلانشان را به دست می‌آورند، پول به دغدغه‌ آنها تبدیل می‌شود ولی لوکا این طور نبود.

 

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *