داربی ایمون زاید را کسی فراموش نمی‌کند

داربی ایمون زاید را کسی فراموش نمی‌کند


رضا شاهرودی درباره داربی هشتاد و هشتم اظهار کرد: با توجه به این که این روزها پرسپولیس شرایط خیلی خوبی در لیگ دارد فکر می‌کنم شاهد بازی جذابی باشیم. البته می‌دانیم با توجه به این که بازی‌ها فشرده است کار برای بازیکنان بسیار سخت خواهد بود چرا که طی چند روز باید سه بازی حساس را پشت سر بگذارند. البته استقلال هم این روزها شرایط خوبی دارد و قطعا آن ها هم نمی‌خواهند در این بازی بازنده باشند. به همین خاطر فکر می‌کنم دو تیم بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود : همه می‌دانند این روزها پرسپولیس با ۱۳ و یا ۱۴ بازیکن لیگ را پشت سر گذاشته و الان در لیگ قهرمانان آسیا است به خاطر محرومیتی که به وجود آمد این تیم نتوانست بازیکن جذب کند و به همین خاطر شرایط برای کار سخت شد اما در این میان برانکو توانست تیم قدرتمندی را آماده کند که این روزها هم بازی‌های خوبی را از آن شاهد هستیم به طوری که می‌بینیم با توجه به بدن‌سازی خوب انجام شده، از دقیقه ۶۰ تیم با دوندگی بیشتری نسبت به حریفان بازی می‌کند.

شاهرودی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست یک بازی محتاط را از پرسپولیس شاهد باشیم تا بازیکنانش دچار مصدومیت احتمالی نشوند، گفت:برانکو بهتر از هر کسی می‌داند تیمش نباید در داربی محتاط باشد چرا که همه هواداران و پیشکسوتان از این بازی برد می‌خواهند. خاطرم است که روزی علی پروین می‌گفت، داربی را ببرید و اگر در بقیه بازی‌ها باختید مهم نیست. الان ما نمی‌گوییم که بقیه بازی‌ها برای ما اهمیت ندارد اما قطعا داربی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره خاطره‌اش از داربی هم گفت: داربی‌ها همیشه خاطره‌انگیزند اما آن بازی که ۹ نفره بودیم و با حریف مساوی کردیم از داربی‌های شیرینی است که در آن بازی کرده‌ام. البته داربی ایمون زاید از شیرین‌ترین داربی‌هایی است که در خاطرم به جا مانده است و فکر نمی‌کنم کسی این بازی را فراموش کند.

 

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *