رونالدو در رئال هم تا هفته 7-8 گل نمی‌زد/ دیگر نمی‌خواهم کری‌خوانی کنم

رونالدو در رئال هم تا هفته 7-8 گل نمی‌زد/ دیگر نمی‌خواهم کری‌خوانی کنم


بیرانوند: رونالدو در رئال هم تا هفته 7-8 گل نمی‌زد/ دیگر نمی‌خواهم کری‌خوانی کنم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران گفت: خوشحالم دوباره به تیم ملی دعوت شدم و در خدمت تیم ملی هستم. شرایط تمرینات خوب است و از فردا هم تیم کامل می‌شود. امیدوارم با کمک کادر فنی و بازیکنان بتوان تمرینات خوبی را انجام بدهیم و با انجام بازی‌های خوب دل مردم را شاد کنیم.

او درباره انتظارات از تیم ملی هم گفت: بعد از جام جهانی ۱۰۰ درصد انتظارات بالا رفته است. ما هم به دنبال این هستیم با انجام اردوهای خوب و تمرینات خوب عملکردمان را بهتر کنیم.

وی درباره شرایط تیم ملی ازبکستان هم گفت: تیم ملی ازبکستان سرمایه گذاری خوبی انجام داده است. فکر می‌کنم بهترین حریف تدارکاتی ما باشد. در این بازی بازیکنانی کمتر بازی کرده‌اند فرصت بازی خواهند داشت.

در ادامه این مصاحبه یکی از خبرنگاران از بیرانوند پرسید با توجه به اینکه پنالتی رونالدو را در جام جهانی مهار کرده مدتی است که او در یونتوس گلزنی نمی‌کند گفت: رونالدو زمانی هم که در رئال مادرید بود تا هفته هفتم و هشتم گلزنی نمی‌کرد.

او یکی از بازیکنان دنیاست که سرمربی‌اش هم از او تعریف کرده است و در طول ۹۰ دقیقه در خدمت تیم بازی می‌کند. قبل از جام جهانی جوی ایجاد شد و مردم با من شوخی می‌کردند که به من روحیه می‌داد اما من الان دیگر نمی‌خواهم کری بخوانم.
43 43

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *