شفر این روزهای استقلال را پیش‌بینی می‌کرد/ مقابل السد ناامید نیستیم

شفر این روزهای استقلال را پیش‌بینی می‌کرد/ مقابل السد ناامید نیستیم


طاهری: شفر این روزهای استقلال را پیش‌بینی می‌کرد/ مقابل السد ناامید نیستیم

به گزارش سایت باشگاه استقلال، بیژن طاهری درباره آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: بعد از بازی با السد قطر، به خاطر حضور هواداران همه ما شرمنده شدیم. وینفرد شفر چند روز به تیم استراحت داد تا تیم و کادر ریکاوری داشته باشند. چون ناامید نیستیم، صبح و عصر تمرین می‌کنیم و شرایط خوبی داریم. تلاش می‌کنیم تا باخت در آسیا را جبران کنیم. در تاریخ فوتبال، نتایج پیش‌بینی نشده بسیاری اتفاق افتاده که کسی فکرش را نمی‌کرده است. الان هم چیزی تمام نشده و با همه وجود تلاش می‌کنیم در دیدار برگشت نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

وی افزود: نباید از این موضوع غافل باشیم که ما از نظر مالی و امکانات در جنگ نابرابر با السد شرکت کردیم. استقلال تغییرات زیادی داشته و نیاز به زمان دارد. امیدوارم اتفاقات در دیدار برگشت به نفع ما رقم بخورد. از طرفی، ما لیگ و حذفی را داریم. باخت به السد را فراموش نمی‌کنیم، اما می‌دانیم جزئی از فوتبال است و از آن درس می‌گیریم. ما انگیزه بالایی داریم و با تمام قدرت برای بازی‌های آینده تمرکز می‌کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: شفر واقعاً باتجربه است و این روزها را پیش‌بینی می‌کرد. می‌بینید که همه با عشق و علاقه کار می‌کنند تا تیم به روزهای اوج خود بازگردد. در این میان صبوری و حمایت هواداران بسیار مهم است، هواداران استقلال سرمایه‌های اصلی و مالکان واقعی باشگاه هستند و با حمایت‌های همیشگی آنهاست که استقلال بهتر می‌شود.

طاهری در واکنش به انتقادات صورت گرفته از این تیم، تصریح کرد: انتقاد همیشه وجود دارد. ای کاش منتقدان به نتایج درخشان سال قبل هم نگاه می‌کردند. انتقادات به من و شفر و دیگران نیست و همیشه انتقاد از مربیان وجود دارد. ما کار خود را انجام می‌دهیم و تنها موفقیت تیم و خوشحالی هواداران اهمیت دارد. هوادارانی که تیم را تشویق می‌کنند و از همه وجود خود برای تیم مایه می‌گذارند، شرایط تیم را می‌دانند و بهتر از همه آگاه هستند که تیم تغییرات زیادی داشته است.

وی در پایان درباره قرعه استقلال در جام حذفی و مصاف با نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: برای استقلال قرعه جام حذفی فرقی ندارد و ما به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به این مسابقات می‌رویم. تیم ما روز به روز بهتر می‌شود و مطمئن باشید با همه فکر و توان در سه جبهه خواهیم جنگید تا هواداران را خوشحال کنیم.
43 43

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *