طلب ۵۰۰میلیونی را بخشیدم تا استقلال محروم نشود

طلب ۵۰۰میلیونی را بخشیدم تا استقلال محروم نشود


فروزان: طلب ۵۰۰میلیونی را بخشیدم تا استقلال محروم نشود

روزنامه خبرورزشی نوشت: یکی از مشکلات دردسرساز باشگاه استقلال تهران (و همین‌طور پرسپولیس) خطر اخراج از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل پرونده‌های باز مالیاتی است. آبی‌پوشان یک هفته مهلت دارند بدهی‌های خود را تسویه کنند. در همین راستا شنیدیم برخی بازیکنان سابق استقلال با دادن تخفیف طلب خود را گرفته و رضایت داده‌اند. برخی دیگر نیز همچنان به دنبال دریافت کامل پول طلب خود هستند، اما یک بازیکن استقلالی هم وجود دارد که تمام و کمال پول طلب خود را به این باشگاه پرطرفدار بخشیده است. باور نمی‌کنید تازه‌ترین مصاحبه ما با محسن فروزان، گلر تراکتورسازی تبریز را بخوانید.

شنیدیم ۵۰۰ میلیون تومان طلب خودت را به استقلال بخشیدی، این خبر صحت دارد؟
بله، به هر حال شرایطی پیش آمد که ترجیح دادم این پول را ببخشم.

آخر چرا؟ وضع مالی‌ات خیلی خوب شده یا این که…
ببینید من در حال حاضر پیراهن تراکتورسازی تبریز را پوشیدم و به این تیم تعصب زیادی دارم. دیروز هم عضو استقلال بودم و همیشه هم خاطرات خوبی از دوران بازی در استقلال در ذهن دارم. آدم باید تعصبش را در عمل نشان بدهد و نه در حرف. من هم می‌خواستم ثابت کنم استقلال و استقلالی‌ها را دوست دارم.

می‌توانستی نصف این پول را مثل برخی همبازیان سابقت در استقلال بگیری و بقیه‌اش را ببخشی.
من با دیگران کاری ندارم. هر کس به هر حال برنامه‌ای در زندگی‌اش دارد، ولی وقتی شنیدم استقلال تهران اگر بدهی‌های خود را تسویه نکند از آسیا محروم می‌شود، تصمیم گرفتم کل طلبم را ببخشم بلکه کمک کوچکی به تیم سابقم شود.

پس خیلی به استقلال تعصب داری؟
من هم استقلال و هم تراکتورسازی را دوست دارم. ادا هم درنمی‌آورم و ادعایی هم ندارم. امیدوارم خطر محرومیت از آسیا دیگر استقلال را تهدید نکند.

بگذریم! از تراکتورسازی چه خبر؟
خدا را شکر، بازی آخرمان را بردیم و این سه امتیاز خیلی می‌تواند از لحاظ روحی و روانی به ما کمک کند.

جذب اشکان دژاگه و مسعود شجاعی چقدر به شما کمک کرد؟
خیلی کمک کرد. اشکان، مسعود و حتی احسان حاج‌صفی بازیکنان ملی‌پوش، باتجربه و بزرگی هستند که می‌توانند به تیم کمک کنند.

ولی برخی‌ها معتقدند تراکتورسازی بدون برنامه خرید و ریخت و پاش می‌کند و ممکن است این تیم هم به سرنوشت استیل‌آذین دچار شود.
نه، امکان ندارد. تراکتورسازی هوادار عاشق و متعصب دارد که هرگز تیم محبوب خود را تنها نمی‌گذارد. مطمئن باشید تراکتورسازی، استیل‌آذین نخواهد شد.

آیا تیم شما می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود؟
ما امسال اگر بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم به دست بیاوریم، کار بزرگی کرده‌ایم. البته شرایط خیلی خوبی داریم و با خرید‌های جدید هر روز بهتر از روز قبل می‌شویم.

کار کردن با جان توشاک چطور است؟
انسان فوق‌العاده و مربی بسیار باتجربه‌ای است. همه ما از کار کردن با او لذت می‌بریم.

مهم‌ترین ویژگی جان توشاک چیست؟
آرامش بالایی دارد. هرگز کنار زمین بالا و پایین نمی‌پرد و در رختکن داد و بیداد نمی‌کند. معتقد است هر چه باید به بازیکن بگوید را در تمرینات به آن‌ها اطلاع می‌دهد و در حین مسابقه فقط به ما آرامش می‌دهد.

راستی توقع داشتی به تیم ملی دعوت شوی؟
تابع تصمیم آقای کی‌روش هستم و سعی می‌کنم آن‌قدر در تراکتورسازی خوب و مثبت کار کنم که عملکردم مورد توجه سرمربی تیم ملی قرار بگیرد. خیلی دوست دارم دومین جام ملت‌های خود را تجربه کنم و امسال این هدف بزرگ را نشانه رفته‌ام.

و بالاخره حرف پایانی؟
از هواداران پرشور و بامعرفت تراکتورسازی هم تشکر می‌کنم که همیشه در تمرین، مسابقه و حتی کوچه و خیابان به ما روحیه می‌دهند و حامی بر و بچه‌های تیم هستند.

43503

منبع: خبر آنلاین

12 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *