قصه جان توشاک ۸۰۰ هزار دلاری در ایران به سر رسید؟!

قصه جان توشاک ۸۰۰ هزار دلاری در ایران به سر رسید؟!


قصه جان توشاک ۸۰۰ هزار دلاری در ایران به سر رسید؟!

ورزش > لیگ برتر – آخرین اخبار از تبریز حکایت از این دارد که نتیجه نشست دیشب مدیران تراکتورسازی و سرمربی ولزی تیم، جدایی توشاک بوده است و هدایت موقت تیم به محمد تقوی تازه از انگلیس برگشته، سپرده شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جان توشاک سرمربی ای که برای هدایت تیم پرطرفدار تبریزی به ایران آمده بود، خیلی زود از هدایت این تیم کنار رفت. سرمربی ولزی تراکتورسازی که گفته می شد با مبلغی 800هزاردلاری به ایران آمده بود، از همان هفته های ابتدایی نتوانست نتیجه مورد نظر مدیران و هواداران تیم تراکتورسازی را کسب کند. در نهایت هم با باخت به صنعت نفت و حذف از جام حذفی اعتراضات زیادی به عملکردش وارد شد. شب گذشته جان توشاک و مدیران تراکتورسازی جلسه ای برگزار کنند که شنیده می شود در پایان این جلسه مذاکراتشان به نتیجه ای نرسیده و احتمالا شمارش معکوس جدایی این سرمربی از تراکتورسازی آماده شده است.

جان توشاک در تمرین روز گذشته تراکتورسازی هم حضور نداشت و همین موضوع زمزمه های برکناری این مربی را بیش از پیش کرد. سرمربی ولزی در نهایت با یک باخت و یک درگیری با اشکان دژاگه یکی از ستاره های پرشماری که برای موفقیت این تیم در لیگ برتر به جمع بازیکنان تراکتورسازی ملحق شده بود، پرونده حضورش در ایران را بسته یافت و از هدایت این تیم کنار رفت.

41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *