پرسپولیس به دنبال بازگشت با کمک هواداران/ کار سخت استقلال در دوحه

پرسپولیس به دنبال بازگشت با کمک هواداران/ کار سخت استقلال در دوحه


سایت ای‌اف‌سی: پرسپولیس به دنبال بازگشت با کمک هواداران/ کار سخت استقلال در دوحه

به‌ گزارش ‌خبرگزاری خبرآنلاین ‌و ‌به نقل از سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، چهار بازی مرحله یک چهارم نهایی فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا در دور برگشت روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه پیگیری خواهد شد.

السد، الدحیل، کاشیما و سوآن سامسونگ تیم‌هایی هستند که توانسته‌اند در بازی رفت پیروز شوند و نیمی از راه صعود را طی کنند اما آنها باید در مقابل استقلال، پرسپولیس، تیانجین کوآنجیان و چونبوک موتورز قرار بگیرند که این تیم‌ها نیز نگاه ویژه‌ای به بازگشت به جبران شکست بازی رفت را دارند.

پرسپولیس-الدحیل
قرار است اتفاق ویژه‌ای در روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی رخ دهد. الدحیل که توانست در بازی رفت، پرسپولیس را با یک گل شکست دهد، مقابل پرسپولیسی قرار می‌گیرد که به دنبال جبران بازی رفت و بازگشت است. پیروزی یک بر صفر الدحیل برابر پرسپولیس ضعیف‌ترین پیروزی چهار بازی مرحله یک چهارم نهایی بود.

معز علی تنها گل بازی رفت را در دوحه به ثمر رساند تا الدحیل به رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی خود در لیگ قهرمانان آسیا ادامه‌ دهد و به رکورد اولسان هیوندای با ۹ پیروزی متوالی برسد که در لیگ قهرمانان ۲۰۱۲ رقم خورد. یک پیروزی بیشتر می‌تواند رکورد ۱۰ پیروزی متوالی را به تنهایی برای الدحیل به ارمغان بیاورد، اگر چه پیروزی متوالی در لیگ قهرمانان آسیا متعلق به اولسان با ۱۱ پیروزی در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ است.

البته پرسپولیس هم هر چهار بازی داخل خانه خود را در لیگ قهرمانان آسیا این فصل با پیروزی پشت سر گذاشته و حمایت کامل هوادارانش را در دیدار برگشت در اختیار دارد. آنها ریکاوری خوبی از شکست در دیدار مقابل الجزیره در مرحله یک هشتم نهایی کرده‌اند و این تجربه را دارند که بار دیگر آن را در ورزشگاه آزادی تکرار کنند و بتوانند به نیمه نهایی صعود کنند.

السد-استقلال
قهرمان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۱ یعنی السد در حالی بازی برگشت خود مقابل استقلال را دوشنبه برگزار خواهد کرد که در دیدار رفت توانست پیروزی ۳ بر یک مقابل تیم ایرانی به دست بیاورد و با خیالی راحت پا به میدان بگذارد. میزبان قطری آخرین تیم غرب آسیا است که توانسته عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد؛ تیمی که در نیمه دوم بازی رفت مقابل استقلال با گل‌های اکرم عفیف و بغداد بونجاح که آقای گل مسابقات است، آزادی را در سکوت غرق کرد.

تنها نیمه نهایی استقلال به سال ۲۰۱۳ بازمی‌گردد. اگر چه آنها توانستند در مرحله قبل با بازگشتی توفانی حریف خود یعنی ذوب آهن را در جدالی کاملا ایرانی شکست دهند؛ کاری که آنها در آزادی و با زدن سه گل انجام دادند.

256 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *