۹۰درصد هواداران نساجی پرسپولیسی هستند!

۹۰درصد هواداران نساجی پرسپولیسی هستند!


خلیل‌زاده: ۹۰درصد هواداران نساجی پرسپولیسی هستند!

روزنامه خبرورزشی نوشت: پرسپولیس تهران در حالی روز چهارشنبه ۲۱ شهریور به مصاف نساجی می‌رود که چند بازیکن مازندرانی را هم در ترکیب خود می‌بیند. یکی از این بازیکنان شجاع خلیل‌زاده است؛ مدافع سرزن و مازندرانی پرسپولیس که در آستانه این دیدار، حرف‌های جالبی برای گفتن دارد.

بازی با نساجی مازندران… چه احساسی داری؟
(می‌خندد) برای تیم شهرم آرزوی موفقیت می‌کنم به غیر از بازی روز چهارشنبه مقابل پرسپولیس!

جواب سیاستمدارانه دادی
به هرحال نساجی پس از سال‌ها لیگ برتری شده و این برای همه ما مردم استان مازندران خوشحال‌کننده است. از قضا بازی‌های نساجی را اغلب دیدم و می‌دانم تیم بسیارخوبی است ولی امیدوارم در نهایت سه امتیاز این دیدار به پرسپولیس برسد.

اگر اشتباه نکنیم در آخرین بازی فصل گذشته نساجی که منجر به صعود شاگردان جواد نکونام به لیگ برتر شد در استادیوم حضور داشتی. چی شد که برای تماشای آن مسابقه به ورزشگاه تختی رفتی؟
پس از سال‌ها دوست داشتم تیم پرطرفدار نساجی مازندران به لیگ برتر صعود کند و خدا را شکر همین اتفاق هم افتاد. شما خوب می‌دانید استان مازندران چقدر استعداد در ورزش و فوتبال دارد. همین الان هم فکر می‌کنم در تولید بازیکن لیگ برتری حرف اول را در فوتبال کشورمان می‌زند، بنابراین حقش بود که در لیگ برتر نماینده داشته باشد.

بازی نساجی مقابل راه‌آهن آن روز چطور بود؟
بازی بسیار محکمی بود و راه‌آهن هم در حد توانش بازی کرد. راه‌آهنی‌ها حتی می‌توانستند در همان ۳۰ دقیقه اول گل بزنند ولی در ادامه نساجی بر بازی مسلط شد و با شایستگی ۶ بر صفر برد و به لیگ برتر صعود کرد. به نظرم داور یک پنالتی هم در ریباند پنالتی برای نساجی نگرفت وگرنه آن دیدار باید ۷ بر صفر تمام می‌شد. آن روز همه مازندرانی‌ها خوشحال شدند و روز به یاد ماندنی بود.

حالا قرار است چهارشنبه روبه‌روی تیم نساجی بازی کنی که به احتمال زیاد هواداران زیادی را هم با خود به استادیوم آزادی می‌کشاند
(به شوخی) آقاجون! بنویسید ۹۰ درصد هواداران نساجی هم پرسپولیسی هستند! (بلافاصله ادامه می‌دهد) از شوخی گذشته نساجی مازندران تیم ریشه‌دار و پرطرفداری است که شور و نشاط خاصی به لیگ برتر داده است، اما همان‌طور که می‌دانید آن‌ها هم قرمز می‌پوشند و ما چهارشنبه کل ورزشگاه را قرمز می‌بینیم. (دوباره می‌خندد)

با همه این تفاسیر فکر می‌کنی این مسابقه با چه نتیجه‌ای تمام شود؟
واقعاً نمی‌توانم نتیجه خاصی را پیش‌بینی کنم، اما همان‌طور که گفتم امیدوارم پرسپولیس برنده شود.

بسیار خوب، مصاحبه اخیر سیدجلال حسینی با خبرورزشی را خواندی؟
بله، سیدجلال یک کاپیتان خوب و باتجربه است که به نظرم هنوز هم فوق‌العاده است.

یعنی چی؟
باور کنید سیدجلال حسینی جوری تمرین می‌کند که انگار ۳۰ ساله است و به جرأت می‌گویم جزو دو بازیکن برتر پرسپولیس در تمرینات محسوب می‌شود. او ثابت کرده که سن در فوتبال یک عدد است و اصلاً جلوی جوان‌تر‌ها چه در زمین مسابقه و چه تمرین کم نمی‌آورد.

واقعاً خودت از ته دل معتقدی سن و شناسنامه در فوتبال یک عدد است؟
به قول برانکو لوکا مودریچ در ۳۳ سالگی بهترین بازیکن جهان شد. سرمربی ما همیشه این مثال را می‌زند که حرف کاملاً درستی است.

سیدجلال حسینی در مصاحبه‌اش عنوان کرد سنگ خودش را به سینه نمی‌زند، چون ۱۱۵ بازی ملی دارد و بیشتر به خاطر بازیکنان جوان‌تر و شایسته پرسپولیس ناراحت است که به تیم ملی دعوت نشدند.
به هر حال سیدجلال بزرگ‌تر و کاپیتان تیم است و تلاش بچه‌ها را می‌بیند. همه ایران می‌دانند پرسپولیس این فصل فقط ۱۱ یا ۱۲ بازیکن دارد و بقیه جوان و کم‌تجربه هستند. با این وجود نتایج آبرومندانه‌ای کسب کردیم و این مسئله را سیدجلال حسینی می‌بیند و حرف می‌زند.

نظر خود تو در مورد لیست جدید کارلوس کی‌روش چیست؟
به هر حال ایشان سرمربی تیم ملی است و بر اساس تفکرات خودش بازیکن دعوت کرده که قابل احترام است.

سر به سر علیرضا بیرانوند نگذاشتید که چرا تنهایی به تیم ملی دعوت شده است؟
علیرضا بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران است که عملکردش را همه در جام جهانی دیدند. او شایسته دعوت بود و برای علیرضا و همه کسانی که به تیم ملی دعوت شده‌اند آرزوی موفقیت دارم.

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *