3 گل در شش هفته؛ بهترین علیپورِ تاریخ

3 گل در شش هفته؛ بهترین علیپورِ تاریخ


مهاجم شماره 70 تیم پرسپولیس در نیمه دوم بازی دیشب با ضربه سری دقیق قفل دروازه نساجی و امین رضایی را شکست و همچنین برای دومین بازی لیگ برتری متوالی موفق به گلزنی شد؛ او در بازی با صنعت نفت با شوتی دقیق دروازه گردان را باز کرده و یک امتیاز را برای پرسپولیسی ها به ارمغان آورده بود.

شاید باتوجه به آقای گلی در لیگ هفدهم و زدن 19 گل، انتظارها از علی علیپور در لیگ هجدهم بیش از این بود اما باید توجه داشت که همین عملکرد، بهترین شروع علی علیپور در تاریخ فوتبال این بازیکن است. او در 6 هفته نخست لیگ پانزدهم تنها یک گل زده بود، در همین مقطع لیگ شانزدهم از گلزنی ناکام مانده و فصل پیش یک گل به ثمر رسانده بود.

در لیگ هفدهم، موتور گلزنی علیپور از هفته هفتم آغاز شد به طوری که او از هفته هفتم تا یازدهم 7 گل به ثمر رساند و به صدر جدول گلزنان رسید؛ شاید دلیل این تعدد گلزنی، محرومیت مهدی طارمی و حضور علی علیپور در نوک خط حمله بود، اتفاقی که در لیگ هجدهم نیز رخ داده است.

علیپور این فصل به تیم های پدیده، صنعت نفت و نساجی گل زده و بیش از 42 درصد گل های پرسپولیس را به خود اختصاص داده است. وی همچنین ۳ ضربه به تیرک زده تا رکورددار تیرک زنی لیگ هجدهم نیز باشد.

او تا اینجای کار شروع بسیار خوبی داشته اما شاید مهم تر از استارتِ کار، ادامه آن باشد؛ خصوصا در این فصل که هم رقیبان آماده ای شانه به شانه مهاجم قائم شهری حرکت می کنند و هم پرسپولیس به گل های او نیاز مبرمی دارد.

251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *