آخرین پیام ذوبی‌ها به مسلمان

آخرین پیام ذوبی‌ها به مسلمان


ورزش > لیگ برتر – وضعیت محسن مسلمان با ذوب‌آهن نامشخص است. او به باشگاه سابق خود رفته بود تا دوباره لقب «مهندس» را سر زبان‌ها بیندازد، اما حالا با مشکلات بزرگی روبه‌رو شده است.

روزنامه خبرورزشی نوشت: محسن مسلمان در ذوب‌آهن آن بازیکنی نبود که امید نمازی و سعید آذری توقع داشتند. این بازیکن قبل از بازی با صنعت نفت وقتی متوجه شد در لیست ۱۸ نفره تیم جایی ندارد، ول کرد و به تهران بازگشت تا اعتراض خود را به امید نمازی نشان دهد. این حرکت او در شرایطی که با باشگاه قرارداد دارد و باید در خدمت تیم باشد، سر و صدای زیادی به پا کرد و باعث شد سعید آذری مدیرعامل باشگاه علیه‌اش حرف‌هایی بزند. او در این باره می‌گوید: «ما از محسن توقع بازی خوب داریم و نباید چنین کاری می‌کرد. کاری نداریم محسن را قبلاً چی صدا می‌زدند، مهم این است که او برای تیم خوب بازی کند.» اشاره سعید آذری به عملکرد محسن و آماری است که جی‌پی‌اس داده است. اولین بار بعد از بازی ذوب‌آهن و استقلال، نمازی به عملکرد ضعیف مسلمان واکنش نشان داد. او گفت: «توقع ما از بازیکنی مثل او زیاد است و باید در زمین بیشتر جنب و جوش کند.» البته نمازی گفته بود در آن بازی از عملکرد محسن رضایت داشته است. این حرف‌های سرمربی ذوب‌آهن اما به مذاق مسلمان خوش نیامد تا رفته‌رفته رابطه آن‌ها شکرآب شود. نمازی بعد از آنالیز هر جلسه تمرینی و بازی تیم، روی یک مسئله نظر مشترک داشت؛ مسلمان در زمین نمی‌دود. سرمربی تیم تلاش زیادی کرد تا مسلمان را به تلاش بیشتر وا دارد، اما در نهایت چنین اتفاقی نیفتاد تا تصمیم بگیرد در بازی صنعت نفت نام محسن را از لیست خط بزند. آذری در این باره توضیح می‌دهد: «دقیقاً آمار نشان می‌داد عملکرد محسن خوب نیست. ببینید ما به بازیکنان پول می‌دهیم که در زمین تلاش کنند و بهترین بازی را انجام دهند. ما داریم درباره فوتبال حرفه‌ای حرف می‌زنیم.»

قرار است فردا جلسه‌ای با حضور مسلمان در باشگاه ذوب‌آهن برگزار شود. امید نمازی سرمربی تیم هم که به دبی رفته، به کشور بازمی‌گردد تا در این جلسه حاضر باشد. این یعنی شایعات درباره اخراج محسن صحت ندارد و تازه بعد از جلسه فردا تکلیف او مشخص خواهد شد. وقتی از نمازی هم در این باره سؤال کردیم، پاسخ داد: «همه چیز بستگی به خود محسن مسلمان دارد. اگر بتواند با شرایط ما و چارچوب کاری که برایش مشخص می‌کنیم کنار بیاید، می‌تواند در ذوب‌آهن به کارش ادامه دهد.» خلاصه این جمله برای محسن مسلمان چنین پیامی دارد؛ «یا درست شو، یا برو!» قرار است در جلسه سه‌شنبه همین بحث‌ها مطرح شود. مسلمان اگر اشتباهات قبلی‌اش را بپذیرد، عذرخواهی کند و تعهد دهد که با تمام وجود برای ذوب‌آهن بازی خواهد کرد، در ذوب‌آهن باقی می‌ماند ولی در غیر این صورت باید باشگاه را ترک کند. جالب اینجاست که برای مسلمان دقیقاً همین اتفاق در دوره حضور گل‌محمدی هم رخ داد!

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *