ادعای بازیکن پرسپولیس؛ ژاوی به همه ما توهین می‌کرد!

ادعای بازیکن پرسپولیس؛ ژاوی به همه ما توهین می‌کرد!


ادعای بازیکن پرسپولیس؛ ژاوی به همه ما توهین می‌کرد!

روزنامه خبرورشی نوشت: حمیدرضا طاهرخانی به عنوان سومین تعویض پرسپولیس در بازی رفت مقابل السد به میدان رفت و در همان دقایق اندکی که در زمین بود، درگیری لفظی با ژاوی ستاره اسپانیایی السد پیدا کرد که سوژه رسانه‌ها شد. به همین بهانه گفت‌وگویی با این بازیکن جوان انجام دادیم که در زیر می‌خوانید.

بازی مقابل السد چطور بود؟
دیدار سخت و دشواری بود. آن‌ها بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب خود دارند و بازی مقابل السد مشکل بود، ولی بچه‌ها واقعاً از جان و دل مایه گذاشتند و خدا را شکر توانستیم در قطر، السد را شکست دهیم.

ماجرای درگیری‌ات با ژاوی چه بود؟
درست است او بازیکن بزرگی بوده، ولی واقعاً بی‌ادب بود. از لحظه‌ای که به زمین رفتم شروع به فحاشی کرد. می‌توانید از بچه‌ها بپرسید، ژاوی به همه توهین می‌کرد و واقعاً انتظار چنین برخوردی را از کسی که بازیکن بزرگی بوده نداشتم.

ژاوی به تو چه گفت؟
بینی‌ام را گرفت و به من گفت کوچولو اینجا چه‌کار می‌کنی؟ من هم در جواب به او گفتم درست است که بازیکن بزرگی بودی، ولی خیلی بد صحبت می‌کنی! مهم این است که ما ژاوی و تیمش را در خاک خودشان بردیم، آن‌ها هم می‌توانند کلی حرص بخورند.

بازی برگشت را چطور می‌بینی؟
قطعاً دیدار سختی خواهد بود و باید با تمرکز بالا بازی کنیم و در درجه اول سعی کنیم گل نخوریم و بعد به فکر گل‌زنی باشیم.

ولی شما در قطر این تیم را شکست دادید…
بله، ولی شرایط دیدار برگشت متفاوت خواهد بود. ما آن‌ها را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. مثلاً همان روز بازی برانکو فیلم ضربات ایستگاهی ژاوی را گذاشت و شما دیدید که السدی‌ها نتوانستند روی این ضربات خطری ایجاد کنند. ضمن این که بیرانوند واقعاً چند توپ خوب را گرفت و خط دفاع ما عالی کار کرد؛ حتی سیامک نعمتی که در پست غیرتخصصی‌اش بازی می‌کرد عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

گفتی سیامک، دیروز در تمرین او را کاپیتان صدا می‌زدی!
بله آقاکریم دوتا کاور به علیپور و سیامک داد و به آن‌ها گفت یار بکشند. به همین دلیل من، چون در تیم سیامک بودم او را کاپیتان صدا می‌کردم.

پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود؟
من فکر می‌کنم بازی با السد سخت‌تر از دیدار با تیم‌های شرق آسیاست و یک حسی به من می‌گوید اگر به فینال برسیم، قهرمان می‌شویم.

به تیم امید دعوت شدی…
بله خوشحالم یک بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کنم و امیدوارم بتوانم مثمر ثمر باشم. اگر خدا بخواهد از امروز به تمرینات تیم امید می‌روم.

43503

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *