استفاده شفر از سهرابیان در پست محبوب کی‌روش

استفاده شفر از سهرابیان در پست محبوب کی‌روش


به گزارش “ورزش سه”، آرمین سهرابیان در اردوی قبلی برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد و در همان زمان کی روش اعلام کرد که او برای ادامه حضور در این تیم باید در یک پست بازی کند.

شفر بر حسب نیاز تیمش از سهرابیان در دو پست دفاع چپ و دفاع وسط استفاده کرده است ولی کی روش اعتقاد دارد بازیکنانی که در تیم او بازی می کنند باید حتما در یک پست به میدان بروند.

با این حال شفر در بازی برابر پرسپولیس و البته نفت مسجد سلیمان در جام حذفی از سهرابیان در پست دفاع وسط استفاده کرد، او در بازی با نفت مسجد سلیمان در لیگ هم نیمکت نشین بود و سرمربی استقلال به خاطر اخراج میلاد زکی پور مجبور شد دقایقی به این بازیکن در پست دفاع چپ بازی بدهد.

در این بین شنیده می شود کی روش به دلیل کمبود دفاع وسط چپ پا در فوتبال ایران قصد دارد از سهرابیان در پست دفاع وسط استفاده کند و به همین دلیل شفر هم از او در پست ایده آل سرمربی تیم ملی استفاده می کند.

سهرابیان در نیم فصل اول گذشته فرصت بازی کردن نداشت و حتی شایعاتی در مورد جدایی اش هم به وجود آمده بود اما در نیم فصل دوم مصدومیت و محرومیت های مکرر مدافعان اصلی استقلال باعث شد او به ترکیب اصلی برسد و در کمتر از 6 ماه شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم پیدا کند.
43 43

 

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *