السدی‌ها برای بازی با پرسپولیس خرافاتی شدند!

السدی‌ها برای بازی با پرسپولیس خرافاتی شدند!


السدی‌ها برای بازی با پرسپولیس خرافاتی شدند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با اینکه السد قطر در دیدار رفت با پیراهن سفید مقابل پرسپولیس بازی کرد و این پیراهن، هیچ تداخلی با رنگ سرخ پیراهن پرسپولیس نداشت، اما برای بازی برگشت، آن‌ها پیراهن زرد رنگ را انتخاب کردند و امروز با رنگ زرد وارد میدان خواهند شد.

شاید این موضوع در نگاه اول، یک اتفاق عادی جلوه داده شود، اما بد نیست بدانید انتخاب پیراهن زرد رنگ برای بازی امروز در واقع یک خرافات بزرگ از سوی قطری هاست. ماجرا به امروز ربطی ندارد و به روز ۵ شهریور ماه ارتباط دارد. آن روز، السد در ورزشگاه آزادی موفق شد با حساب ۳ بر یک، استقلال را در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست بدهد.


در آن روز، السدی‌ها پیراهن زرد رنگ را انتخاب کردند و اعتقاد داشتند عبور از پیراهن سفید می‌تواند برای شان خوش یمن باشد. اتفاقا همین طور هم بود و در روزی که کمتر کسی فکرش را می‌کرد اتفاق بدی برای استقلال رخ بدهد، السد توانست با استفاده از اشتباهات مدافعان استقلال با حساب ۳ بر یک به برد برسد.
حالا السدی‌ها برای بازی با پرسپولیس نیز سراغ خرافات خود رفته اند و با پیراهن زرد می‌خواهند برابر این تیم تهرانی ظاهر شوند!

256 43

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *