برادر برانکو در کنفرانس خبری: نیمه دوم هنوز مانده

برادر برانکو در کنفرانس خبری: نیمه دوم هنوز مانده


برادر برانکو در کنفرانس خبری: نیمه دوم هنوز مانده

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ زلاتکو ایوانکویچ برادر برانکو ایوانکویچ که به دلیل محرومیت سرمربی سرخ ها امشب هدایت این تیم را در کنار زمین بر عهده داشت، پس از پایان بازی در کنفرانس خبری حاضر شد.

زلاتکو در ابتدا گفت:در این بازی السد مالکیت بیشتری بر بازی داشت اما نتوانست موقعیت چندانی ایجاد کند. تیم ما خیلی جنگنده بود و بازیکنان‌مان با عضلات‌شان بازی کردند. نتیجه بدست آمده این خوشبینی را به ما می‌دهد که در تهران بتوانیم به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم.

زلاتکو ایوانکوویچ با بیان اینکه السد تیم بسیار عالی است، گفت: این نیمه اول این بازی بود. نیمه دوم آن در تهران است که باید با تمرکز بالایی بازی کنیم. از این نتیجه خوشحالیم و خوشحال از اینکه توانستیم دل هواداران‌مان را شاد کنیم. ما باید خودمان را برای بازی برگشت خیلی خوب آماده کنیم تا با نتیجه مناسب جواز صعود به مرحله بعد را بدست آوریم.

او درباره تصمیم داور در مورد کارت زردی که به دروازه‌بان السد به خاطر مرتکب شدن خطای پنالتی داد، بیان داشت: من معمولا داوری را نقد نمی‌کنم و این بار هم نمی‌خواهم در این مورد حرفی بزنم. السد خیلی خشن بازی کرد. از نظر تاکتیکی هم خیلی خوب و سطح بالا بازی کرد. ما هم با دوندگی بالا آنها را غافلگیر کردیم. با دوندگی زیادی که داشتیم تاکتیک آنها چندان به کارشان نیامد. من به تیم السد تبریک می گویم چرا که آنها امروز نمایش خوبی داشتند. اما همان‌طور که گفتم نیمه دوم این بازی در تهران و مقابل یکصدهزار تماشاگر برگزار می‌شود.

زلاتکو ایوانکوویچ در واکنش به این سوال که آیا تصور می‌کرد که تیمش در قطر السد را شکست دهد، گفت: وقتی مقابل تیمی مانند السد بازی می‌کنید آن زمان سخت می‌شود حساب کرد که شما در دوحه بتوانید برنده باشید، آن هم در شرایطی که 3 بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم. البته ما باور داشتیم که می توانیم در این بازی نتیجه خوبی کسب کنیم. الان هم با بهترین نتیجه به تهران بر می‌گردیم.

مربی پرسپولیس در مورد عملکرد بازیکنان تعویضی تیمش در این مسابقه نیز عنوان کرد: بازیکنانی که به زمین آمدند نفراتی هستند که ما به آنها همیشه اعتماد و اعتقاد داریم و امروز هم نتیجه این اعتماد را گرفتیم. البته نمی‌شود این نفرات را با بازیکنانی که مصدوم شدند مقایسه کرد. ما 25 بازیکن در تیم‌ داریم که همه را به یک چشم نگاه می‌کنیم.

 

254 41

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *