برد السد تنها یک قدم کوچک بود/ بازی برگشت بسیار سختی در انتظار ماست

برد السد تنها یک قدم کوچک بود/ بازی برگشت بسیار سختی در انتظار ماست


برانکو: برد السد تنها یک قدم کوچک بود/ بازی برگشت بسیار سختی در انتظار ماست

ورزش > لیگ برتر – سرمربی پرسپولیس تهران گفت: بازی سختی مقابل السد در انتظارمان است و تیم قطری برای برد می‌آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز تیمش رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و گفت: من خیلی به بازیکنان بابت این برد افتخار می کنم واقعا قلبشان را در زمین گذاشتند و نشان دادن که واقعا یک تیم هستند. حداکثر تمرکز را داشتند و آنها قطعا بیشتر از همه لیاقت این برد را داشتند. برد قطعا همیشه زیباست و ما نشان دادیم که مقابل هر تیمی می توانیم بازی کنیم اما برد همیشه برای هر دو طرف 50 ـ 50 است. اگر یادتان باشد قبل از الدحیل به شما گفتم فرقی نمی کند چه نتیجه ای کسب کنیم اگر 1 ـ صفر می بردیم، تساوی یا 1 ـ صفر می باختیم فرقی نمی کرد چون ما باید ببریم و آنها هم این حق را دارند که برنده باشند. آنها هم هر بازی برای برد می آِیند. شما دیدید که آنها مقابل استقلال چطور بازی کردند و قطعا بازی سختی در انتظار ماست و به جرات می توانم یک قدم کوچک برداشتیم نه یک گام بزرگ؛ می دانم یک بازی برگشت بسیار سختی در انتظار ماست. مهمترین مساله این است که نشان دادیم آنها تیم بهتری نسبت به ما نیستند.
او ادامه داد: 5 ماه است حقوق نگرفتید و مشکلات ارزی کشور هم به این موضوع دامن زده و هنوز هیچ مبلغی به حساب شما واریز نشده است البته آقای گرشاسبی اعلام کردند که این لطف شماست که تاکنون صبر کرده اید، این موضوع به نظر شما تا چه زمان قرار است ادامه داشته باشد؟
برانکو گفت: درست است که کادر و بازیکنان خارجی مدتی است پولی دریافت نکرده ایم و آقای گرشاسبی هم توضیح کاملی در این خصوص داده اند. البته در راستای ثبات باشگاه یکی از مهمترین مسائل ثبات مالی است البته نه آنکه فقط ما و بازیکنان پولی دریافت کنیم بلکه تمام افرادی که در باشگاه مشغول هستند باید دستمزد خود را دریافت کنند. این موضوعی نیست که نیاز به توضیح من باشد بلکه خود مدیریت به این موضوع اذعان داشته اند. من فقط روی بازی نیمه نهایی تمرکز دارم و به چیزی به جز این فکر نمی کنم.
43 43

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *