دفاع روزبه چشمی از خودش پس از دادن یک پنالتی دیگر

دفاع روزبه چشمی از خودش پس از دادن یک پنالتی دیگر


دفاع روزبه چشمی از خودش پس از دادن یک پنالتی دیگر

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزبه چشمی مدافع وسط ملی پوش آبی ها، با روزهای اوج خود فاصله دارد. چشمی که از مهره های مورد اعتماد کی روش برای جام جهانی بود، در فصل جدید و در استقلال با عملکرد نه چندان مطمئن خود صدای هواداران استقلال را در آورده. 

چشمی که در بازی مقابل السد با اخراجش شانس بازگشت به بازی را از استقلال گرفت، شنبه شب هم مقابل نفت مسجدسلیمان مرتکب یک خطای پنالتی شد. خطایی که خود اعتقادی به آن ندارد.

چشمی در این خصوص می گوید:کلاً نمی‌خواهم در مورد داوری حرف بزنم اما در صحنه پنالتی من یک متر و نیم با میلاد میداودی فاصله داشتم و نمی‌دانم داور چطور این صحنه را خطا اعلام کرد.

او ادامه داد: صحنه خیلی واضح بود و اتفاق خیلی عجیبی بود؛ سید علی داور کوچکی نیست و بازی‌های بزرگی را سوت زده است، اما به نظرم خود او با تصمیماتش بازی را کمی حساس کرد. همین اتفاقات باعث می‌شود بازی به تنش کشیده شود وگرنه هر دو تیم 90 دقیقه فوتبال خوبی بازی کردند.

مدافع استقلال گفت: همانطور که گفتم سیدعلی داور کوچکی نیست اما صحنه پنالتی بسیار واضح بود، من دستم را پشتم گذاشته بودم و کاملاً هم از مهاجم حریف دور بودم اینطور خطا گرفتن‌ها من را اذیت می‌کند، دیگر نمی‌دانم چه کار کنم.

 

254 41

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *