رادوشوویچ:خانواده دارم و دوست ندارم فحش بشنوم

رادوشوویچ:خانواده دارم و دوست ندارم فحش بشنومبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یک سر دعوای پرسپولیسی ها و سایپایی ها رادوشوویچ بود.دروازه بان متعصب سرخ ها که وقتی قرار شد با او به دلیل اتفاق هایی که افتاده بود حرف بزنیم بدون درنگ گفت:«من که کاری کاری نکردم فقط اصلا دوست ندارم فحش بشنوم.»رادو کاراکتر و صبوری خاص خودش را دارد.بین بازیکنان پرسپولیس محبوب است و معمولا هیجانی است.در بازی با سایپا هم شنیده شد که او ضربه ای به سر محمدرضا سلیمانی مهاجم گلزن سایپا وارد کرده و سپس با علی دایی و بهزاد غلامپور هم درگیر شده است.طوری که دایی در کنفرانس خبری اش از این گفت که پرسپولیسی ها به جای دروازه بان یک “بزن بهادر”استخدام کرده اند.»

*چند روز از اتفاقات بازی با سایپا گذشته است و …

من واقعا متاسفم که چنین مسائلی را تجربه کردم. از وقتی به ایران آمدم، درگیری های زیادی را دیدم که البته در طبیعت فوتبال وجود دارد ولی این بار، مسائل به شکل دیگری پیش رفت و به خاطر آن تعجب می کنم.

*ماجرا چه بود؟هنوز هم اعتقاد داری به شما توهین کرده اند؟

همه آنها نه،بعضی از بازیکنان تیم حریف به ما توهین می کردند. آنها به شجاع خلیل زاده و بقیه بازیکنان ما فحش می دادند. من خانواده دارم و نمی خواهم فحش بشنوم اما به من هم توهین شد.

*خیلی ها می گفتند یکی از مقصران اصلی این اتفاق تو هستی؟

من؟مقصر؟می خواهم بگویم چرا ما باید بنشینیم و همه چیز را نگاه کنیم؟ پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده اما هنوز خیلی ها نمی خواهند موفقیت های ما را ببینند. این موضوع اصلا خوب نیست. باید به تیم ما احترام بگذارند.

*و علی دایی و …

حالا اصلا زمانش نیست.از همه این مسائل باید عبور کنیم و فراموش خواهیم کرد چه اتفاقاتی رخ داده است. ما بازی بسیار مهمی در پیش داریم و باید فکر این دیدارها باشیم.

*پس درباره بازی رفت با کاشیما حرف بزن.

بازی اول حتی می تواند برای مان سخت تر باشد چون در خارج از ایران و مقابل هواداران ژاپنی خواهد بود ولی روحیه بازیکنان بعد از اتفاقاتی که در بازی با سایپا رخ داد، بالا رفته و اتحادمان بیشتر شده است. با همین اتحاد به دیدار کاشیما می رویم و به دنبال کسب یک برد دیگر در لیگ قهرمانان هستیم. باید ثابت کنیم پرسپولیس تیمی است که باید مورد احترام قرار بگیرد؛ چه در رقابت های لیگ برتر ایران و چه در بازی های لیگ قهرمانان آسیا.

*و بازی برگشت؟

بازی کردن در آزادی واقعا برای رقیبان ترسناک است.امیدوارم نتیجه خوبی در بازی رفت کسب کنیم تا بتوانیم در بازی برگشت با یک بازی مناسب قهرمانی در آسیا را از آن خودمان کنیم.

251 251

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *