سیامک اسلحه پنهان برانکو در فینال آسیا

سیامک اسلحه پنهان برانکو در فینال آسیابه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیامک نعمتی در این فصل ۲ گل در بازی های لیگ برتر زده و ۲ بار هم در لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی شده است اما تاثیرگذاری او تنها به گلزنی ختم نمی شود چراکه سیامک بارها علی علیپور و گادوین منشا را در موقعیت گلزنی قرار داده و ستاره این فصل تیم پرسپولیس بوده است.

هافبک تکنیکی و شوت زن سرخ ها، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان چند دقیقه پس از ورود به زمین توانست دروازه تیم السد را با شوتی دقیق باز کند تا شکست سنگین برابر قطری ها کمرنگ شود. اما گل مهم برای نعمتی در بازی برگشت دور نیمه نهایی رقم خورد؛ جایی که بیش از ۸۰ هزار نفر در ورزشگاه و میلیون‌ها نفر در خانه منتظر گل پرسپولیس بودند و سرانجام این گل با ضربه والی هافبک شماره ۸۸ به ثمر رسید.

حالا ستاره ای که دو فصل پیش در پیکان بود و اکثر روزهای فصل پیش را روی نیمکت سپری کرد، امیدوار است در مهم ترین بازی تاریخ باشگاه پرسپولیس گلزنی کند. حالا اگر این گل در ژاپن به دست آید می تواند گلی ارزشمند در راه قهرمانی باشد و اگر در تهران باشد، می تواند گل قهرمانی لقب گیرد و سیامک نعمتی را به مهره ای جاودانه در تاریخ باشگاه تبدیل کند.

البته برانکو به تمام بازیکنان وظیفه خاصی می دهد و اجرای آن به منزله گلزنی و رسیدن به موفقیت است اما طبیعتا سیامک نعمتی مثل بازیکنان دیگر دوست دارد گل قهرمانی را با شوتی از راه دور وارد دروازه کاشیما آنتلرز کند.

256 43

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *