عذرخواهی قریب‌الوقوع سردار آزمون؟

عذرخواهی قریب‌الوقوع سردار آزمون؟


عذرخواهی قریب‌الوقوع سردار آزمون؟

کی‌روش و مسئولان فدراسیون و انتظاری که همین حالا هم دیر شده

فاطمه پاقلعه نژاد:سردار آزمون دو سه روزی است که به تیم ملی برگشته. بعد از خداحافظی از تیم ملی. او اولین بازیکن ملی‌پوش در دوران کارلوس کی‌روش است که بعد از خداحافظی به تیم ملی برگشته. او البته یک تفاوت ویژه با بقیه آنهایی که قبلا از تیم ملی کنار رفته بودند دارد. سردار به عکس بقیه با تیم ملی و کادرفنی اختلافی نداشت و در قهر با تصمیمات تیم ملی کنار نرفت. او دو دلیل عمده داشت. یکی بیماری مادرش و دیگری هم مسئله مربوط به انتقادها از سبک بازی‌اش. 

چیزی که کی‌روش درباره اش گفت یک پروژه برای تخریب او بوده است. اینکه می خواستند اختلاف میان قومیت ها ایجاد کنند. حرف هایی که بازتاب های زیادی داشت. سردار اما در طول جام جهانی و قبل از آن رفتارهایی داشت که باعث دلخوری حتی هوادارانش شد. او یک اردو به تیم دعوت شد و به ایران آمد اما به دنبال اکران های فیلمش رفت. 

او گفته بود دیگر بر نمی گردد اما بعد از اصرار کی‌روش برگشت اما هیچ وقت به خاطر اینکه گفته بود: «ما از تعطیلات‌مان می گذریم که برای تیم ملی بازی کنیم» عذر نخواست بدون اینکه یادش باشد بازی در تیم ملی افتخار می خواهد.

بازتاب ها و واکنش های انتقادی اما سبب شده که سردار و کی‌روش و بقیه به این فکر بیفتند که شاید از رفتارهای‌شان عذر بخواهند. 

مگر نه اینکه پیشتر بازیکنان بزرگی مثل نکونام، شجاعی، علی کریمی، مهدی رحمتی و هادی عقیلی وقتی بعد از باخت به لبنان، حرف هایی را علیه هواداران زدند که شاید به این تندی حرف های سردار هم نبود و باعث نشد تا طرفداران از گفته های‌شان این قدر ناراحت شوند، بیانیه رسمی دادند و عذر خواستند اما سردار هنوز این قدر خود را در برابر هواداران مسئول نمی داند که عذر بخواهد. چیزی که هر روز دیر شدنش، در نظر طرفداران بیشتر باقی می ماند. او قرار است روز قبل از بازی با بولیوی روبروی خبرنگاران قرار بگیرد و قطعا آن روز با انتقادهای زیادی پیش چشمان کی‌روش روبرو می شود.

شاید برای او هم بهتر باشد تا قبل از این اتفاق بگوید که برگشته تا سرباز تیم ملی باشد و قرار نیست فکر کند  باید برای بازی در تیم ملی منت سر کسی بگذارد!

 

41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *