ما و تیم بزرگسالان در کنار هم هستیم/به دنبال تقویت تعاملات هستیم

ما و تیم بزرگسالان در کنار هم هستیم/به دنبال تقویت تعاملات هستیم


استیلی: ما و تیم بزرگسالان در کنار هم هستیم/به دنبال تقویت تعاملات هستیم

ورزش > فوتبال ملی – مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران وحدت و همدلی همه ارکان و بخش‌های مختلف فدراسیون فوتبال را مهم‌ترین شاخصه تاثیرگذار در مسیر موفقیت فوتبال ایران دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید استیلی با بیان این مطلب اظهار کرد: تردیدی وجود ندارد که همه ما در تیم‌های مختلف ملی هدفی به جز موفقیت و سربلندی نام ایران عزیز نداریم و به عنوان اعضای یک خانواده تنها باید به دنبال همدلی و وحدت باشیم چرا که بدون این اتحاد هیچ موفقیتی به دست نمی‌آید.

مدیر تیم ملی فوتبال امید اظهار کرد: مسوولان فدراسیون فوتبال با تمام وجود در کنار ما بودند و از تیم امید تا امروز حمایت کردند. هم من و هم آقای کرانچار بارها این مساله را بیان کرده‌ایم و باز هم از آن‌ها تشکر می‌کنم. در هر صورت ممکن است محدودیت‌ها و مشکلاتی وجود داشته باشد اما باید با همدلی و رفاقت این مسائل را حل کنیم. قطعا آرزوی قلبی ما موفقیت تیم ملی بزرگسالان است همان‌طور که اعضای تیم بزرگسالان هدفی غیر از این در خصوص تیم امید ندارند.
استیلی افزود: ما و تیم ملی بزرگسالان در کنار هم هستیم و از هم جدا نیستیم. امیدوارم در ادامه همکاری دو جانبه برای تقویت تیم‌های ملی هم بیش‌تر شود. قطعا باید از بروز هرگونه حاشیه و خدای نکرده اختلافی جلوگیری کنیم و به دنبال تقویت تعاملات باشیم که مانع از بروز هرگونه حاشیه‌ای خواهد شد.

256 43

 

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *