نکند نحسی نود، سیدجلال حسینی را بگیرد؟

نکند نحسی نود، سیدجلال حسینی را بگیرد؟


نکند نحسی نود، سیدجلال حسینی را بگیرد؟

ترس پرسپولیسی‌ها از احتمال ناکامی کاپیتان محبوب

ورزش > لیگ برتر – سیدجلال حسینی به برنامه عادل فردوسی‌پور رفت و حالا هواداران پرسپولیس نگرانند که نکند نحسی نود گریبان کاپیتان تیم‌شان را بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کاپیتان پرسپولیس دوشنبه شب مهمان عادل فردوسی پور در برنامه نود بود. کلیت ماجرا از این قرار بود که عادل قصد داشت به مناسبت درخشش های ناپایان جلال حسینی در فوتبال ایران، با او گفت و گو کند. در ابتدا کلیپی از گل هایی که سیدجلال زده پخش شد. تعدادی از گل هایی که او در پرسپولیس، سایپا و ملوان زده بود منتشر شد و عادل هم در جریان برنامه حسابی از کاپیتان تیم برانکو تعریف و تمجید کرد.
تا اینجای کار هیچ مشکلی نیست. اما بعد از پایان برنامه، تعدادی از هواداران پرسپولیس نگران این بودند که نکند نحسی برنامه نود، کاپیتان تیمشان را بگیرد. سیدجلال حسینی دقیقا در شرایطی به نود دعوت شده که خیلی دیگر از بازیکنان، به این برنامه رفته اند. معمولا عادل وقتی بازیکنی را به نود دعوت می کند که در اوج باشد و دوره خیلی خوبی را گذرانده باشد.
خیلی وقت ها پیش آمده که بازیکن در چنین شرایطی به نود دعوت شده و پس از حضور در نود، دیگر نتوانسته موفقیت های قبلی خود را ادامه دهد و آن ها را تکرار کند. بازیکنان زیادی دچار این شرایط شده اند؛ حسین حسینی دروازه بان استقلال که پس از حضور در نود، روزهای بدی را پشت سر می گذارد و حالا مدت هاست که نیمکت نشین شده و حتی حرف از جدایی از استقلال زده است.
ساسان انصاری دیگر بازیکنی است که پس از حضور در نود، دیگر نتوانست گلزنی هایش را ادامه دهد و تا مدت ها ناکام بود. خود علی علیپور مهاجم پرسپولیس هم در نود حاضر شد که پس از آن تا چند هفته عملکرد ضعیفی داشت اما نسبت به بقیه، زودتر به خودش آمد و به دوره ناکامی پایان داد. بازیکنانی مانند داریوش شجاعیان،‌ میلاد و مهرداد محمدی و روح ‌الله سیف ‌اللهی هم پیش از این دچار چنین وضعیتی شده بودند. حتی علیرضا فغانی هم پس از حضور در نود، اشتباهاتی در قضاوت مسابقه فینال جام ملت های آسیا داشت که این موضوع سوژه شبکه های اجتماعی شده بود و آن را به حضور فغانی در نود ربط می دادند.
حالا هواداران پرسپولیس نگران این هستند که کاپیتان با تجربه و موفق تیمشان دچار این نحسی نود شود؛ آن هم در این شرایط حساس که تیمشان دو هفته دیگه بازی حساسی با السد برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد. البته تفاوت جلال حسینی با نفرات قبلی که در نود حاضر شده اند و بعد افت کرده اند، این است که آن ها اکثرا جوان بوده اند و خیلی وقت ها این طور گفته شده که این نفرات پس از حضور در برنامه پرمخاطب نود و دست یافتن به شهرت زیاد، تمرکز خود را از دست داده اند و افت کرده اند. اما سید جلال حسینی بازیکن کم تجربه ای نیست که به خاطر حضور در نود تمرکزش را از دست بدهد. اما با این حال هواداران در شبکه های اجتماعی به طور شوخی و جدی در حال منتشر کردن نظرات خود در این رابطه هستند.
43 43

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *