هدف‌مان قهرمانی است نه رسیدن به فینال

هدف‌مان قهرمانی است نه رسیدن به فینال


خلیل زاده: هدف‌مان قهرمانی است نه رسیدن به فینال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او بیشتر از باقی بازیکنان، ضربه سر زد و در قطع توپ مهاجمان و هافبک های حریف عملکرد مناسبی داشت تا نشان بدهد انتخاب برانکو در زمان جذب او، اشتباه نبود. خلیل زاده گفت: «ما در هر تورنمنتی به دنبال قهرمانی هستیم و به همین خاطر مقابل هر تیمی که برابرمان قرار بگیرد، فقط به برد فکر می کنیم. می خواهیم از شخصیت باشگاه پرسپولیس دفاع کنیم و از همین حالا انگیزه های مان برای قهرمانی را نشان بدهیم.»

 از شجاع در خصوص شرایط بازی برگشت مقابل السد پرسیدیم که گفت: «همه پرسپولیسی ها منتظر این بازی هستند. ما می توانیم بعد از سال ها، یک فینال عالی را تجربه کنیم. تمام هدف و تمرکزمان این است که بتوانیم بار دیگر السد را شکست بدهیم و صعود راحتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم. حریف با پرسپولیس اصلا قابل قیاس نیست و به همین علت، رفتن به فینال برای ما شیرین تر خواهد بود. پرسپولیس پتانسیل های بالایی دارد که همه آن را دیده اند. باید بگویم تمام فکر و ذکر ما این است که به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا برسیم نه اینکه فقط راهی فینال این رقابت ها شویم.»

خلیل زاده در نهایت، در مورد رفاقتش با سیدجلال حسینی افزود: «آقاسید همیشه بزرگ تر من است و همواره از او مسائل مختلفی را یاد می گیرم. واقعا این موضوع برایم از جذابیت خاصی برخوردار است که کنار او توپ می زنم. حسینی یکی از بهترین کاپیتان هایی است که کنارش بودم و ما توانسته ایم با کمک سایر بازیکنان، یک خط دفاع خوب و مستحکم را بسازیم. بدون شک حضور و بازی کنار سیدجلال به پیشرفت من هم کمک می کند. امیدوارم سیدجلال بتواند در پایان این تورنمنت، جام قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را بالای سر ببرد چون شایستگی آن را داراست.»

251 251

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *