کفاشیان و یک بذله‌گویی جدید جلوی دوربین!

کفاشیان و یک بذله‌گویی جدید جلوی دوربین!


ورزش > فوتبال ملی – ایسنا نوشت:علی کفاشیان در جدیدترین گفت و گو با تلویزیون درباره لغو بازی فوتسال با برزیل گفته ، آنها به بازی با ایران نیاز دارند و می آیند ، تازه اگر نیامدند با تیمی قوی تر مثل اسلواکی بازی می کنیم!

علی کفاشیان درباره دلیل لغو بازی تیم ملی فوتسال با برزیل گفت:«در این مقطع بابت افزایش بلیط‌ها خودم پیشنهاد دادم که به صرفه نیست سفر به برزیل انجام شود. حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ میلیون هزینه سفل بود و ما با این مبلغ سه بازی به این شکل می‌توانیم برگزار کنیم. بنابراین معتقدم این تصمیم مدیریتی درستی بود. ضمن اینکه الان بازی آسیایی و جهانی نداریم که بگوییم حتما باید به برزیل برویم و بازی تدارکاتی انجام دهیم. درست است، قول داده شده بود اما قزاقستان هم تورنمنتی که از قبل قول داده بود را لغو کرد. این سفر از نظر فنی ۷۰۰ میلیون نمی‌ارزید.»

کفاشیان در ادامه در اظهاراتی عجیب گفت:« آن‌ها(فوتسال برزیل) به ما نیاز دارند. اینگونه نیست که ما به این کشور نرفتیم، آن‌ها هم نیایند. برزیل قطعا به ایران نیاز دارد و می‌آید. اگر هم نیامد کشور قوی‌تری می‌آوریم. اسلواکی از ما دعوت کرده است تا به همراه روسیه در این کشور بازی کنیم. »

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *