کی‌روش از قهرمانی‌گفت ،رهبری و رئیس‌جمهور روحانی

کی‌روش از قهرمانی‌گفت ،رهبری و رئیس‌جمهور روحانی


کی‌روش از قهرمانی‌گفت ،رهبری و رئیس‌جمهور روحانی

سرمربی از نقش دو مقام عالی در حمایت از تیم‌ملی گفت

ورزش > فوتبال ملی – سرمربی تیم‌ملی ایران در افتتاح زمین تمرین جدید تیم‌ملی از رهبری و رئیس‌جمهور تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این شاید اولین بار بود که سرمربی تیم‌ملی در همه ۸ ساله حضورش در ایران از عالیترین مقامات اجرایی کشور سخن گفت.
او ابتدا از این زمین تمرین جدید سخن گفت و ادامه داد:«۸ سال قبل که آمدم و همان روز اول گفتم که فوتبال باکیفیت نیاز به زمین خوب دارد. امروز بعد از ۸ سال خوشحالم که بگویم برای داشتن پک ، جنگیدیم .برای خودم دشمن پیدا کردم اما حرف هایم را فقط در رسانه ها نزدم. الان می گویم ما در دوره مدیریت مهدی تاج صاحب این زمین تمرینی برای همه تیم هری ملی مان شدیم.»
او در ادامه از رئیسجمهور روحانی گفت:«در دیدارمان قبل جام جهانی ایشان از گفتن یک تیم یک ملت و یک ضربان قلب و بچه های ما با تمام وجود جنگیدند.»
او سپس به فرمایشات رهبری پس از جام جهانی اشاره کرد و گفت:«این بیانات برای بچه های ما الهام بخششد. البته ما سعادت دیدارشان را نداشتیم اما بچه های من از این مسئولیتی که بر دوش مان گذاشته شده حس بیشتری برای تلاش پیدا کردند و حالا می خواهیم با تمام وجود برای قهرمانی در جام ملتهای آسیا بجنگیم.»
بخش دیگر گفته های سرمربی پس از ابراز تمایل برای دیدار با رهبری ؛ بحث درخواست از همه بود تا مثل این مسئولان عالی رتبه برای موفقیت تیم دفاع کنند.
او همچنین از این گفت که قبل از جام جهانی گفت که تیم با دوچرخه به میدان جنگ بزرگان رفت!
کی روش از این گفت که قبل جام جهانی سه بازی دوستانه اش را از دست داده و تاکید کرد:«ما نمی توانیم و بودجه لازم برای بازی با تیم های بزرگ را نداشتیم.ما با تیم های آمریکای جنوبی قرار است بازی کنیم. تیم هایی که برای مسابقات مهم شان آماده می شوند.ما در جام ملتهای آسیا نیاز داریم که مالکانه بازی کنیم. مثل بازی اسپانیا نیست که ۹۰ درصد بازی در اختیار آنها باشد.ولی جلوی این تیم های تمرینی می توانیم بازی کنیم و فرصت فوتبال مالکانه داشته باشیم.»
کی روش پاسخ تندی به استیلی داد و گفت:«حتما من ۴ تا جیب دارم که کمپ و زمین و پست ها را ببرم خانه ام.جالب است اگر بدانید دو سال است هیچ کدام از مربیان ملی از فرصت بودن در دفاترشان در پک استفاده نکردند. استیلی عزیز به مسکو آمد و در هتل تیم ملی و کنار بازیکنان و کادرفنی بود و لذت برد اما به پک در تهران وقت نکرده بیاید!»
سرمربی امروز سعی کرد که چهره ای جدید از خود و دستاوردهایش و فدراسیون عرضه کند . شاید شروعی فصلی نو برای حضورش در فوتبال.

256 43

 

منبع: خبر آنلاین

7 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *