کی‌روش و جدیدترین شایعه ؛ این بار از امارات

کی‌روش و جدیدترین شایعه ؛ این بار از امارات


کی‌روش و جدیدترین شایعه ؛ این بار از امارات

باشگاه النصر و پیشنهادی که سایت لیگ امارات خبری کرد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اگرچه هنوز رسما برگه قرارداد یا تصویر امضای کارلوس کی‌روش پای قرارداد فدراسیون فوتبال ایران منتشر نشده است اما مصاحبه چندهزار کلمه ای اخیر او و دعوتش از بازیکنان جدید به دومین اردوی تیم ملی نشان می دهد این مربی در ایران می ماند و خبری از رفتنش نخواهد شد.

کی روش که این روزها بخشی از حامیان سنتی اش را از دست داده، از یک قول قاطع سخن گفته است. او این بار مثل دفعات قبل نگفته که بهترین تلاش‌شان را می کنند برای اینکه نام ایران سربلند باشد. او خیلی جدی درباره قهرمانی سخن گفته و تاکید کرده است فقط این وسوسه قهرمانی در جام ملت‌های آسیا بوده که او را در ایران نگه داشته است.

فدراسیون هم سعی کرده برای این ماندن سنگ تمام بگذارد و بهایی گزاف بپردازد. اینکه حدود 6 میلیون دلار تدارک تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا هزینه در بر خواهد داشت و این هزینه باید پرداخت شود تا تیم به فینال برسد. زمین تمرین تیم ملی آماده شده و سربازها مشکل‌شان حل شده است. اردوها هم که طبق خواسته سرمربی برگزار می شوند و در کنار اینها بدهی های معوق کی‌روش را هم قرار شده است تا فیفا بپردازد و قرارداد جدید هم که مبلغش به توافق دو طرف رسیده است.

در این شرایط کی‌روش به ایران آمد تا پیشنهاد مکزیک و کلمبیا هم که مارکا و رسانه های آن طرفی درباره اش نوشته بودند منتفی شده تلقی شود. آخرین خبر اما درباره پیشنهادهای کی‌روش از تیمی اماراتی است. کی‌روش قبلا سرمربی تیم ملی امارات بوده اما با یوسف سرکال رئیس فدراسیون این کشور خیلی زود به مشکل خوردند و او به انگلستان و منچستر رفت. ماجرا برای حدود 20 سال قبل است.

شانس رفتن کی‌روش به تیم های باشگاهی خیلی بالا نیست و او مثل خیلی از مربیان هم سن و سالش ترجیح می دهد مربی ملی باشد که روزهای کمتری از سال زمان گیر می شود.

با این وجود بعد از بازدید او از کمپ ها و امکانات امارات مشخص شد که تیمی در این کشور به او پیشنهاد داده است. این خبر را رسانه های اماراتی نوشته بودند اما اصل ماجرا چه بوده است؟

پیشنهاد از سوی باشگاه النصر ارائه شده اما کی‌روش هم گفته به احتمال قوی تا پایان جام ملت‌های آسیا در ایران می ماند و اگر هم قراری باشد، ترجیح می دهد در آن زمان و پایان مسابقاتی که در امارات برگزار می شود، درباره اش سخن بگوید و به آن فکر کند.

 

41258

منبع: خبر آنلاین

8 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *