گلی که به الدحیل زدم خیلی چسبید!

گلی که به الدحیل زدم خیلی چسبید!


گادوین منشا این روز‌ها یکی از بازیکنان سرحال و آماده پرسپولیس است. مهاجم اهل نیجریه پرسپولیس که پس از به دنیا آمدن دخترش روحیه بیشتری هم گرفته است. در آستانه بازی حذفی پرسپولیس و نود ارومیه شنیدن تازه‌ترین حرف‌های گادوین منشا خالی از لطف نیست. 

* شنیدیم گادوین منشا این روز‌ها بهترین دوران زندگی اش را سپری می‌کند.
چرا؟
* هم از لحاظ فوتبالی و هم اینکه به تازگی دخترت جنیفر به دنیا آمده است.
بله، به دنیا آمدن دخترم شیرینی خاصی به زندگی‌مان بخشید. من و همسرم از این بابت خوشحالیم که دخترم سالم و سلامت به دنیا آمد و خدا را شکر می‌کنیم.
* برخلاف هفته‌های ابتدایی لیگ هجدهم به بازیکنی تأثیرگذار در پرسپولیس تبدیل شدی.
خدا را شکر به لحاظ فوتبالی شرایط خوبی دارم. البته همیشه هدفم این بوده که در تیم ملی و تیم باشگاهی بازیکن تأثیرگذاری باشم.
* حالا از شرایط خودت رضایت داری؟
من همیشه دوست دارم بهتر از قبل باشم. یک ورزشکار حرفه‌ای نباید از شرایط خود راضی باشد، چون جلوی پیشرفت او گرفته می‌شود. باید تلاش کنم از این هم بهتر شوم و امیدوارم توانسته باشم رضایت آقای برانکو و هواداران را جلب کنم.
* پنج‌شنبه باید در چارچوب جام‌حذفی به مصاف نود ارومیه بروید. این بازی برای شما آسان است؟
نه، در فوتبال امروز هیچ مسابقه‌ای آسان نیست. به این مسئله هم توجه داشته باشید که جام‌حذفی تک‌بازی است و هیچ تیمی حق اشتباه ندارد. ما هم می‌دانیم نود ارومیه یک تیم خوب دسته اولی است و باید با قدرت مقابل آن‌ها بازی کنیم.
* برد این مسابقه چقدر می‌تواند در روحیه دادن به تیم شما در آستانه بازی با السد تأثیرگذار باشد؟
صددرصد تأثیرگذار است. اینکه با برد به بازی آسیایی برویم خیلی خوب خواهد بود.
* حرف از السد شد، اما ما باز هم می‌خواهیم به الدحیل برگردیم. واقعاً گل قشنگی زدی. قشنگ‌ترین گلی که برای پرسپولیس زدی. درست می‌گوییم؟
گل خوبی بود و خیلی هم به من چسبید! (به سختی این واژه را پیدا می‌کند)، اما قشنگ‌ترین گلم را هنوز برای پرسپولیس نزده‌ام. منتظر باشید!
* منظورت بازی با نود ارومیه است یا السد قطر؟
سکرت بماند بهتراست.
* قطعاً منظور تو یک بازی آسیایی است!
چرا این حرف را زدید؟
* گادوین منشا نشان داده که در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه بالاتری بازی می‌کند.
من برای همه بازی‌ها انگیزه دارم. در لیگ قهرمانان آسیا همه بازیکنان انگیزه دارند، چون باید ثابت کنیم قهرمان ایران هستیم. در لیگ برتر و همین بازی با نود ارومیه هم می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
* کسی فکر نمی‌کرد پرسپولیس پس از محروم شدن از دو فصل نقل و انتقالاتی با حکم فیفا بتواند بدرخشد و به نزدیکی فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. رمز موفقیت تیم شما چیست؟
رمز موفقیت ما دوستی و رفاقتی است که در پرسپولیس وجود دارد. مربیان خوبی هم بالای سر تیم هستند و کادر مدیریتی هم کار خودش را انجام می‌دهد.
* آیا این تیم با چنین شرایطی می‌تواند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود؟
ما در جمع ۴ تیم نیمه‌نهایی آسیا تنها تیمی هستیم که دو سال پشت سر هم به این مرحله رسیدیم. دو سال پشت سر هم قهرمان ایران شدیم و حالا شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در آسیا هستیم.

256 251

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *