اعطای تسهیلات برای بازسازی ونوسازی بافت فرسوده استان چهارمحال وبختیاری

اعطای تسهیلات برای بازسازی ونوسازی بافت فرسوده استان چهارمحال وبختیاری



به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از  روابط عمومی استانداری ، اقبال عباسی در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از این میزان تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریال با نرخ ۶ درصد و ۶۰۰ میلیون ریال با بهره ۱۸ درصد است.

وی افزود: سهمیه چهارمحال و بختیاری در اجرای این طرح یکهزار و ۸۵۱ واحد مسکونی است.

عباسی تصریح کرد: مردم، پیمانکاران، شهرداران و فرمانداران شهرستان های ۹ گانه چهارمحال و بختیاری باید اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کنند.

وی یادآور شد: اطلاع رسانی به شرکت های انبوه سازان و سرمایه گذاران باعث مشارکت آنان با مالکان بافت فرسوده در اجرای این طرح می شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین در خصوص استفاده از پساب تصفیه خانه فاضلاب شهرکرد اظهار داشت: مراحل تخصیص به متقاضیان در قالب یک طرح ابلاغ و مشخص شود.

وی گفت: پس از انجام این مراحل، طرح مورد نظر به یک سرمایه گذار واگذار شود تا پساب‌ را جمع آوری کرده و به مقدار مورد نیاز به طرحهای صنعتی و نیمه صنعتی متقاضی استفاده از پساب به فروش برساند.

عباسی همچنین تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی موظفند برنامه ‌های خود در رابطه با این ستاد را به دبیرخانه ارائه کنند.

46

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *