اعلام محدودیت‌های ترافیکی مراسم ۹ دی در اصفهان

اعلام محدودیت‌های ترافیکی مراسم ۹ دی در اصفهانبه گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی  اظهار داشت: پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در راستای برگزار شدن هرچه بهتر مراسم بزرگداشت ۹ دی شهر اصفهان اقدام به اعمال محدودیت و ممنوعیت تردد در اطراف محل برگزاری این مراسم می کند.

وی در ادامه افزود: بر این اساس از ساعت ۶:۳۰ صبح فردا یکشنبه توقف هر گونه وسیله نقلیه در طول مسیر خیابان های مطهری، کمال اسماعیل و پاسداران تا سید علیخان ممنوع است.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان همچنین تصریح کرد: به محض شروع مراسم در تقاطع مطهری-شمس آبادی و کمال اسماعیل به پاسداران محدودیت تردد برای خودروها اعمال خواهد شد.

سرهنگ چلمقانی اعلام داشت: همچنین به محض آغاز راهپیمایی، محدودیت ترافیکی از تقاطع پل فردوسی به پل آذر به سمت میدان انقلاب اعمال می شود.

وی در پایان گفت: با توجه به پیش بینی حضور پرشور مردم در این مراسم، توصیه می شود حتی المقدور، شهروندان محترم از ناوگان حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس برای تردد استفاده کرده و از تردد با خودروهای شخصی در هسته مرکزی شهر در طول برگزاری مراسم، خودداری کنند.

۴۶

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *