باشگاه پرسپولیس سودده می‌شود – خبرآنلاین

باشگاه پرسپولیس سودده می‌شود – خبرآنلاینبه گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس تهران امروز شنبه با حضور  مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی وزیر، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره پرسپولیس، نمایندگان سازمان حسابرسی و برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و امور دارایی و مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد.

در این جلسه گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گزارشی از عملکرد هیات مدیره در حوزه‌های مختلف اداری، آموزشی، ساختاری، آکادمی فوتبال و فنی ارائه داد.

گرشاسبی از حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان به منظور ایجاد ساختار قانونی برای باشگاه پرسپولیس و حرکت در مسیر رو به رشد تقدیر کرد و اظهار کرد: با حمایت سلطانی‌فر پرونده‌های حقوقی باشگاه پرسپولیس پیگیری و خطرات اصلی رفع شده و دوبار هم پرونده پرسپولیس در دادگاه CAS  با تخفیف ویژه روبه‌رو بود به‌طوری که بار اول  پرداخت ۶۰۰ هزار دلار به ۲۰۰ هزار دلار کاهش یافت و در جریان شکایت باشگاه ریزه اسپور هم بدهی ۸۰۰ هزار یورویی به ۵۰ هزار یورو تبدیل شد.

گرشاسبی در ادامه به فرایند مجوزگیری حرفه‌یی باشگاه پرسپولیس اشاره و تاکید کرد: اگر تلاش سلطانی‌فر نبود، مجوز حرفه‌یی پرسپولیس صادر نمی‌شد.

هم‌چنین طیبی، مدیر کل دفاتر شرکت‌های دولتی گفت: پیگیری‌های خوبی درباره پرونده‌های حقوقی صورت گرفته تا جایی که حساب‌های مالی و گزارش های حسابرسی به یک ساماندهی خوبی رسیده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با این روند باشگاه پرسپولیس از زیان‌دهی به سمت سود دهی می‌رود.

در ادامه هم گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارائه  شد و بحث و بررسی‌های لازم در خصوص آن صورت گرفت.

کاشانی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز اظهار کرداشت: امروز خوشحالم که کارهای سازنده خوبی در هیات مدیره صورت گرفته و هیچ‌گاه به این خوبی کار نشده بود به طوری که نتایجش را هم در میدان می‌بینیم که امیدوارم این روند منجر به شکوفایی باشگاه شود ‌و به معنای واقعی باشگاه‌داری در کشور محقق شود که این مهم تاثیرات اجتماعی قابل توجهی هم در کشور خواهد داشت.

کاشانی مشکلات سال‌های گذشته پرسپولیس را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: درایت نداشتن در انتخاب افراد در مجموعه پرسپولیس در گذشته باعث قصه‌ی پرغصه‌ی پرسپولیس شده بود اما امروز شرایط با حمایت و توجه وزیر ورزش و جوانان و اقدامات خوبی که انجام شده اوضاع تفاوت بسیار کرده است.

43 43

منبع: خبر آنلاین

12 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *