دیدار جنجالی،گل داشت برنده نداشت!

دیدار جنجالی،گل داشت برنده نداشت!تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پدیده مشهد از ساعت ۱۶:۱۵ امروز(پنج‌شنبه) در دیدار معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر با قضاوت محمد حسن بنیادی‌فر زاهدی‌فر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب تیم استقلال: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، میلاد زکی پور، محمد دانشگر، روزبه چشمی، علی کریمی، فرشید باقری، طارق همام، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری و روح الله باقری.

ترکیب تیم پدیده: یوسف بهزادی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، مسعود ریگی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری، حسین مهربان، محمد قاسمی نژاد، مرتضی منصوری.

دو تیم در دقایق نخست نیمه اول سعی در محک زدن یکدیگر داشتند و موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای در این بین روی دروازه‌ها ایجاد شد اما اولین موقعیت جدی مسابقه به ضربه ایستگاهی پدیده مربوط می‌شود. محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۱۳ این موقعیت را ایجاد کرد و توپ با فاصله‌ای اندک و به شکلی خطرناک از کنار دوازه مهدی رحمتی به بیرون رفت. شاگردان شفر بعد از تهدید دروازه‌شان روی‌به حمله آوردند و غفوری روی ضد حمله، توپ را به روی دروازه پدیده ارسال کرد اما قبل از رسیدن آن به مهاجم آبی‌ها، توپ را دفع کرد.

بازی در ادامه سرد و کسل کننده دنبال شد و هر دو تیم با بستن راه‌های نفوذ، مانع از خلق موقعیت شدند. یکی از تک موقعیت‌های ایجاد شده در دقیقه ۳۶ متعلق به پدیده بود و مهربان روی سانتر ناصحی اثر گذاشت اما توپ را فاصله نسبتا زیاد به بیرون رفت. طارق همام در پنج دقیقه پایانی نیمه دو موقعیت پی‌در پی را از دست داد و شوت‌های او را را یوسف بهزادی دفع کرد.

در این نیمه برخلاف نیمه نخست جذاب‌تر دنبال شد و استقلالی‌ها برای کسب امتیاز در خانه، بیشتر از حریف خود دست به حمله زدند. اولین موقعیت بازی توسط بازیکن خارجی استقلال از دست رفت و نویمایر که در نیمه اول به جای فرشید باقری به زمین آمده بود در دقیقه ۴۸ با پاس داخل عمق روح‌الله باقری با دروازه پدیده تک به تک شد اما ضربه‌اش را درست به جایی زد که یوسف بهزادی جایگیری کرده بود. حملات شاگردان شفر در ادامه برای باز کردن قفل دروازه پدیده بیشتر شد و در دقیقه ۶۵ دو موقعیت پی‌درپی ابتدا توسط طارق همام از دست رفت و شوت او با برخورد به بازیکن خودی برگشت داده شد. سپس علی کریمی با ضربه‌ای فنی قصد باز کردن دروازه پدیده را داشت اما توپ با اختلاف اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

نویمایر که در این بازی عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشته بود در دقیقه ۷۵ نیز در محوطه جریمه نتوانست توپ ارسالی فرشید باقری به تبدیل به گل کند و شوت چکشی او با اختلاف زیاد از دروازه به بیرون رفت. صیادمنش در دقیقه ۷۸ دروازه پدیده را باز کرد اما داور گل را به دلیل قرار داشتن او در آفساید مردود اعلام کرد.

256 251

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *