منشا: بعدا می‌فهمند که شایعات‌شان دروغ بود!

منشا: بعدا می‌فهمند که شایعات‌شان دروغ بود!به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گادوین منشا از شنیدن خبر کنار گذاشته شدن نامش از لیست پرسپولیس حسابی شاکی و عصبانی است. مهاجم نیجریه ای سرخپوشان تهرانی که در شب کریسمس در ایتالیا و کنار همسر و فرزندانش حضور داشت عصبانیتش از به راه افتادن یکسری حواشی را نشان داد. او گفت: «من دو هفته قبل برای دریافت مطالباتم به دفتر باشگاه رفتم. مسائلی هم بود که نباید اینجا بگویم و مربوط به اتفاقات داخل باشگاه و خانواده پرسپولیس است. به هر حال از مسئولان باشگاه خداحافظی کردم تا زمان تعطیلاتم شروع شود. بعد هم از ایران خارج شدم.»

او اضافه کرد: «هیچ کسی نبود که به من در مورد جدایی ام بگوید. من بدون اینکه صحبتی از رفتن داشته باشم، از تهران خارج شدم و حالا کنار خانواده ام هستم. حتی حالا هم می شنوم که این مسائل مطرح شده اما اصلا واقعیت ندارد. اگر کسی به من می گفت در لیست پرسپولیس قرار ندارم، حتما آن را رسانه ای می کردم چون دلم می خواهد تکلیف خودم روشن شود اما چنین موضوعی در میان نبود. دلیلی هم وجود ندارد که نامم به لیست بازیکنان خروجی پرسپولیس برود.»

منشا گفت: «من تمام تلاشم را کردم تا جزو بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس باشم. اهداف زیادی در سر دارم و می خواهم بهترین بازیکن تیمم باشم. می خواهم در هر بازی گل های زیادی بزنم و کارهای مهمی انجام بدهم اما هر دیدار برای همه ما، شرایط خاصی دارد. امروز می گویند نام من در لیست فروش است اما من تا پایان فصل قرارداد دارم و در پرسپولیس می مانم. آنهایی که این حرف ها را می زنند، بالاخره خواهند دید که در پرسپولیس هستم و تا روز آخر قرارداد، به کارم ادامه می دهم.»

این مهاجم نیجریه ای که از تکنیک بالایی سود می برد، در نهایت حرف هایش را این طور تمام کرد: «می دانم که ما قرار است در این فصل قهرمان لیگ شویم و یک جشن بزرگ بگیریم. همه بازیکنان آماده این جشن هستند و کنار هم حرکت می کنیم تا مثل نیم فصل اول، یک تیم پرقدرت باشیم. کسی فکرش را هم نمی کرد پرسپولیس در 15 بازی اول خود با آن همه مشکلی که داشت، بتواند به اندازه مدعیان قهرمانی امتیاز به دست بیاورد اما دیدید که این اتفاق رخ داد و حالا همه ما خوشحال و امیدوار هستیم. با همین انگیزه هایی که داریم، به نیم فصل دوم می رویم و با وجود بازیکنان جدید، تیم پرقدرتی خواهیم داشت.»

43257

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *