نفت گاز یورو ۵ به ارومیه رسید

نفت گاز یورو ۵ به ارومیه رسیدبه گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، موسوی در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست های دولت و کمک به جلوگیری از آلودگی هوا در حال حاضر در ۳۲ باب جایگاه تحت پوشش این منطقه (شامل شهرهای مرکزی و شمال استان) نفت گاز یورو ۵ توزیع می‌گردد.

وی ادامه داد: در راستای تفاهم نامه فی مابین معاونت محترم محیط زیست انسانی سازمان و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، کارشناسان معاونت نظارت و پایش این اداره کل با هماهنگی شرکت پخش فراورده های نفتی به صورت سرزده از جایگاه ها بازدید و از سوخت های توزیعی نمونه برداری وبه آزمایشگاه تخصیص جهت آنالیز و تعیین میزان گوگرد نمونه های نفتگاز توزیع شده ارسال می نمایند.

معاون نظارت و پایش اداره کل تاکید کرد: بدین ترتیب تنها ۱۷% از سهم نفت گاز بخش حمل و نقل نفت گاز معمولی و عمدتاً مربوط به مسیر های کم تردد است و در صدد هستیم با همکاری و حمایت مدیر عامل محترم شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ارومیه در مسیرهای مذکور نیز باقیمانده نیز نفت گاز یورو ۵ عرضه گردد.

بنا به اظهار موسوی، هدف توزیع این نوع نفت گاز با استاندارد یورو ۵  نسبت به سایراستاندارد های قبلی، ارزش حرارتی بالاتر و آلایندگی زیست محیطی بسیار کمتر به دلیل سولفور کمتر است.

۴۶

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *