پاسخ دهباشی و ده‌نمکی به گاف دوباره محمود صادقی +عکس

پاسخ دهباشی و ده‌نمکی به گاف دوباره محمود صادقی +عکس


محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که چندین بار به‌دلیل شتاب‌زدگی، گاف‌های عجیب و غریبی در صفحات اجتماعی خود داده است، در آخرین اقدام خود عکس پشت صحنه یک فیلم را در توییتر و اینستاگرام خود منتشر کرده که حاوی اطلاعات نادرست است.

محمود صادقی در صفحه شخصی خود به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، ۳ تصویر منتشر کرد و نوشت: «گرامی باد شانزده آذر نماد جنبش دانشجویی برای صیانت از حریم دانشگاه در برابر دوگانه ی استبداد و استعمار» صادقی در این پست، عکس پشت صحنه فیلم اخراجی‌ها را به عنوان نماد جنبش دانشجویی منتشر کرده است!

حسین دهباشی پژوهشگر تاریخ، در توضیح گاف جدید آقای نماینده نوشته است: «جناب آقای دکتر صادقی سلام. روز دانشجو و بر شما نیز مبارک. در عین‌حال عنایت فرمایید که جز عکس شهیدان شریعت رضوی، قندچی و بزرگ‌نیا سایر تصاویر ربطی به یادداشت شما ندارند. یکی عکس آقای ده‌نمکی در پشت صحنه فیلم اخراجی‌ها، دیگری کوی دانشگاه در ۱۸تیر ۷۸ و آخری ۱۳ آبان ۵۷ است.»

مسعود ده‌نمکی هم پاسخ محمود صادقی را با زبانی تند داده است. او در بخش‌هایی از یادداشت اینستاگرامی خود نوشته: «ایران تنها کشوری است که مسئولین آن نقش اپوزیسیون و مخالف‌خوانی را خودشان بر عهده می‌گیرند. به تعبیری برای فریب مردم نقش سوپاپ اطمینان را بازی میکنند تا دهان ها را ببندند… در سواد رسانه‌ای و حقوقی ایشان همین بس که به فرموده بزرگترهایش برای پرت کردن حواس مردم از مطالبلات معیشتی عکس پشت صحنه اخراحی را به جای سال ۷۸ پست گذاشته…»

2929

منبع: خبر آنلاین

12 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *