یک مدیر شهری از رشت به ماکائو رفت و صدای اعضای شورای شهر را درآورد

یک مدیر شهری از رشت به ماکائو رفت و صدای اعضای شورای شهر را درآورد غروب دوشنبه شصت و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت در تالار این شورا در رشت با محوریت بحث و بررسی در زمینه لایحه سفر فاطمه قدیمی مسئول روابط عمومی بین الملل شهرداری رشت به گردهمایی بین المللی خوراک‌شناسی ۲۰۱۹ یونسکو در شهر ماکائو در تاریخ ۲۹ دی تا بکم بهمن برگزار و در پایان با رأی ‌گیری با این سفر موافقت شد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با بیان اینکه ۸۰ اتوبوس در روز رشت راه اندازی می شود، گفت: ارائه خدمات رایگان حمل و نقل به شهروندان رشتی یکی از برنامه‌های شهرداری این شهر همزمان با ۲۶ آذر ماه روز و حمل و نقل و ۱۲ دی ماه سال جاری روز رشت است.

امیرحسین علوی همچنین با اشاره به اینکه نباید هزینه‌های مازاد به شهرداری تحمیل شود، افزود: در راستای تامین نیرو برای ناوگان اتوبوسرانی شهر رشت به واسطه اضافه شدن اتوبوس‌های جدید باید به صورت مناسب مدیریت شود.

وی با تاکید بر اینکه سازمان حمل و نقل بار و مسافر رشت نباید هیچ نیروی جدیدی در این باره جذب کند، بیان کرد: می توانیم برای حل این مشکل از رانندگان دارای گواهینامه پایه یک شهرداری استفاده کنیم.

لزوم شفاف سازی در زمینه هزینه‌های انجام شده برای شهر خلاق خوراک‌شناسی

در ادامه این جلسه موضوع سفر فاطمه قدیمی مدیر روابط عمومی بین الملل شهرداری به گردهمایی بین المللی خوراک‌شناسی ۲۰۱۹ یونسکو در شهر ماکائو مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در این باره یکی از اعضای شورای شهر رشت از گمرنگ بودن دستاوردهای این برند برای شهر رشت گلایه کرد و گفت: در این راستا هزینه‌های بسیاری از سوی شهرداری رشت انجام شده که باید برای شهروندان و اعضای شورای شهر شفاف سازی شود.

بهراد ذاکری با تاکید براینکه ابتدا باید ارزیابی شود که این سفر چه دستاوردی‌های برای رشت خواهد داشت، افزود: متاسفانه تاکنون در زمینه شهر خلاق خوراک هیچ کاری برای شهر رشت انجام نشده است.

وی با بیان اینکه این سفر به نوعی خیانت به مردم است، گفت: این سفر هیچ دستاوردی از نظر بنده برای رشت نداشته و باید در این‌باره به مردم پاسخگو باشیم.

41231

منبع: خبر آنلاین

11 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *