500 کیلوگرم زغال غیرمجاز بلوط در پلدختر کشف و ضبط شد

500 کیلوگرم زغال غیرمجاز بلوط در پلدختر کشف و ضبط شدبه گزارش خبرآنلاین لرستان ، شیرزاد نجفی با اشاره به اجرای طرح پاکسازی روستاها و مناطق آلوده به تهیه زغال در شهرستان پلدختر گفت: مامورین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان های خرم آباد و پلدختر با هماهنگی عوامل انتظامی و پس از اخذ دستور قضایی نسبت به پاکسازی روستاهای منطقه میانکوه شرقی توانستند بیش از 500 کیلو گرم زغال غیر مجاز بلوط کشف و ضبط نمایند.

وی ضمن هشدار جدی به متخلفان و قاچاقچیان زغال تاکید کرد: در برخورد با سودجویان و کسانی که برای تهیه زغال با قطع درختان جنگلی اقدام به تخریب عرصه های جنگلی می کنند قاطعانه برخورد و اشد مجازات از سوی مراجع قضایی در انتظار آنان است.

حفاظت از منابع طبیعی وظیفه همگانی است

نجفی حفاظت از منابع طبیعی را وظیفه‌ای همگانی دانست و افزود: شماره تلفن 1504 یگان امداد جنگل و مرتع به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی و رسیدگی به گزارش های مردمی در زمینه هرگونه تخلف در عرصه های منابع طبیعی است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان در پایان از دستگاه قضا و پرسنل خدوم و زحمتکش انتظامی که همکاری خوبی در برخورد با متخلفین حوزه منابع طبیعی دارند تقدیر و تشکر کرد.

46

منبع: خبر آنلاین

12 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *