آمار جالب جام ملت‌ها در پایان دور گروهی؛ درخشش یوزها

آمار جالب جام ملت‌ها در پایان دور گروهی؛ درخشش یوزها


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در پایان دور گروهی جام ملت ها، آمار جالبی منتشر شده که به کیفیت بالای مسابقات و البته درخشش تیم ملی ایران اشاره دارد. در روز هایی که اردن و قرقیزستان به عنوان پدیده های آسیا به جمع شانزده تیم برتر آسیا صعود کرده اند، ایران در کنار ژاپن و کره جنوبی آمار را به نفع خود تغییر داده است.

کلین شیت؛ بیرانوند و رقبای قدرتمند

در شرایطی که به نظر می رسید بیرانوند به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های آسیا تنها سنگربان با سه کلین شیت در دور گروهی باشد، عامر شفیع از اردن و سعد الشیب دروازه بان تیم ملی قطر با سه کلین شیت به رقابت با بیرانوند ادامه خواهند داد. کیم سونگ گئو، سنگربان تیم ملی کره جنوبی نیز در این مسابقه حضور دارد و به نظر نمی رسد جلال حسن حکیم توانایی نزدیک شدن به گلر های قدرتمند آسیا را داشته باشد.

خط حمله؛ قطر و رقبایی که نزدیک می شوند

درخشش المعز علی در ترکیب قطر، ناخودآگاه روی خط حمله قطری ها تاثیر گذار بوده و آن ها حالا با ده گل زده بهترین خط حمله جام ملت های آسیا هستند. پس از آن ها ایران و ازبکستان با 7 گل در جایگاه دوم قرار دارند و سه تیم شش گله در ادامه آمار حضور یافته اند. نکته جالب حضور هند در جمع بهترین خط حمله های آسیا است.

شوت‌زن ترین ها؛ باز هم نام ایران 

سردار آزمون در کنار هوانگ اوی جو و عمر خربین به عنوان هجومی ترین مهاجمان آسیا شناخته شده اند. با این حال مهاجمان تیم ملی ایران و کره جنوبی شانس زیادی برای ارتقا رکورد خود دارند اما مهاجم تیم ملی سوریه به دلیل حذف از جام ملت ها، باید از خانه به تماشای گلزنی ستاره ها بپردازد.

43255

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *