بررسی طرح تجمعات و راهپیمایی در کمیسیون آموزش مجلس

بررسی طرح تجمعات و راهپیمایی در کمیسیون آموزش مجلسمیرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: برخی از بندهای طرح تجمع و راهپیمایی به این کمیسیون ارائه شده بود که بعد از بررسی اعضا تأکید کردند تجمع در فضای دانشگاه‌ها باید مطابق قوانین مربوط به خود آنها انجام شود.

بررسی لایحه الزامی شدن استفاده از صندلی کودک در خودروها

وی تصریح کرد: قبادیان معاون آموزشی وزارت صنعت و معدن هم برای ارائه گزارشی درباره ارتباط دانشگاه و صنعت در جلسه امروز حضور یافت.

نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: تعدادی از مواد طرح جلوگیری از تولید برنامه‌هایی توسط صداوسیما که موجب ناراحتی قومیتی و تبعیض نژادی می‌شود هم در این جلسه بررسی شد که اعضا با اصلاحاتی برخی مواد مربوط به آن را تصویب کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تعیین اعضای کمیته‌ای درباره تخلفات احتمالی دانشگاه آزاد برای جذب دانشجویان پزشکی در این کمیسیون خبر داد و گفت: اعضای این کمیته گزارشی در راستای ماده 234 آیین‌نامه داخلی مجلس به کمیسیون ارائه می‌کنند.

میرزاده اظهار داشت:اعضای این کمیته را حبیب‌الله دهمرده،حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی،احمدی‌لاشکی،بنده،محمدمهدی زادهدی،اسدالله عباسی، بیرانوندی و جبار کوچکی‌نژاد تشکیل می‌دهند.

2929

منبع: خبر آنلاین

9 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *